Galatasaray'da Seri Kararı Değişti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Seri Kararı Değişti

Yafff hemen gitsin. Habire top kaybediyor. Bu oynarsa seneyede hüsran olur. 10 maçın 3',ünde Xavi kesiliyor, gerisi fos.

Bu kadar tek yonlu ve az uretken adam nasil begeniliyor anlamiyorum Bu gozler Sneijder ,Hagi,gordu Sneijder bile bundan daha hareketliydi ortasahada Seri 8 desen degil, 10 desen degil ,6 desen defansi sikintili 6 mi olur? en iyi kalmamasi zaten.Yanina Melo tarzi adam koysan vs deniliyor.Seri 10 nunara degil tamamda onun yanina melo gibi caliskan adam koyman icin Bi Sneijder bi Hagi olmasi gerekir mac gitti dedigin anda sana mac kazandirmasi gerekir seri bunlari yapabilecek mi? O riske girelebilecek bi adam degil.

Yerine Mehmet EKİCİ'yi alırlar tam hocanın vizyonuna yakışır bir orta saha oyuncusu olur

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!
Ikl defa birini begendigini gordum.Oda Seri yemin ederim tuaf adamsin 😀

Kesinlikle iyi topçu ama, bir senelik maliyeti nereden baksan (3 m EUR maaş, 1.5 m EUR kira bedeli) 4.5 m EUR -geri dönüşsüz- bir Seri, sadece Türkiye Ligi'nde oynayacak bir GS için aşırı lüks.
O bütçeyi Melo gibi ya da Lemina'nin sakatlanmayani gibi atletik bir çift yönlü orta sahaya ya da net bir golcuye ayırmak çok daha mantıklı. (Falcao da gitmeli kesinlikle)

Ikl defa birini begendigini gordum.Oda Seri yemin ederim tuaf adamsin
Ne beğenmesi.
Yerine alacakları adamı söyledim zaten.
Yoksa seri 4 milyon Euro'luk oyuncu değil

Pasta kesmeye YETER!

Ne beğenmesi.
Yerine alacakları adamı söyledim zaten.
Yoksa seri 4 milyon Euro'luk oyuncu değil

Pasta kesmeye YETER!
Iyi bari Seriyi begenmemen olumlu en azindan

Apo kesin seri'yi istiyormus gibi yapti leminayla ilgilenmedi simdi de seri pahali geldi leminayi daha uygun olursa alabiliriz dedi menajerler de kilitlenmis oldu

Üst Alt