Galatasaray'da Sol Beke van Aanholt Sesleri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncu bizim standardlarımızın üzerinde bir oyuncu kesinlikle. Crystal Palaca beklerini hücumda etkin olarak kullanan bir takım değil uzun süredir. Genelde defansif özelliklerini kullanmaya çalışıyorlar beklerin. Bu yüzden oyuncunun istatistiklerine çok takılmamak lazım. Oyuncuyla ilgili tek endişem yıllardır defansif özelliklerini sivriltmeye çalışan hocalarla çalıştığı için hücum repertuarının oldukça kısıtlanmış olması. Bizim gibi en azından kendi liginde baskılı oynamaya çalışan bir takıma hücumda ne kadar katkı sağlar bilmiyorum. Bir de oyuncunun 30 yaşında olması da eksilerden biri ancak bonservissiz geleceği için pek sıkıntı yaratmaz bu durum.

Adı çıktığından beri pozitifim PvA'ya. Bonservissiz, yıllık ücrette de uçmadıysak 2-3 sene max. verimle oynar. Hücumda adı geçenlerin hepsinden iyi bence. Savunmada da ligimizin kalitesinde idare eder. Umarım doğru haberdir.

İyi mi abi bu oyuncu? Yaş 31
Yani reis ben şey konusunda çok netim 31 yaşındaki bir adamı transfer etmemiz için çok üst düzey kalitede olması lazım, hani bugün konuştuğumuz adam Marcelo/Ismily/M.Alonso filan olsaydı kimse şüpheyle yaklaşmadı şüphesiz kaliteli adamlar derdik gelir tutar veya tutmaz bunu konuşurduk ama bu yaşlarda olunca Fabra 'yı Mario Rui 'yi bile tartıştık beğenilmedi çoğu taraftar gözünde ki kaldı ki PvA benim gözümde Mario Rui ve Fabra 'nın bile çok gerisinde

Hani Saracchi 'den Novak 'dan daha iyi desem yalan olur, hayır Euro 2020 'yi izlesek bile ne olduğunu görürdük PvA en iyi döneminde bile atletizmi ve hücumda ne yaptığını iyi bildiği sayesinde futbol oynuyordu Euro 2020 'de resmen nasıl yetersiz kaldığını gördük. Şimdi adamı güle oynaya transfer ediyor olmamız zoruma gidiyor benim

Mesela Rosier için bahsi geçen 4.5-5 mil.€ bonservis iddiaları zoruma gitmiyor çünkü 24 yaşında ve bizim beklerin yanına yaklaşamayacağı bir sezon geçirdi bu sene potansiyelli bir oyuncu deriz, Gedson için 2+10 opsiyon konuşuluyor inan hiç gözüme batmıyor bile ama 31 yaşında PvA için vereceğimiz 1.7 mil.€ benim zoruma gidiyor

Yani reis ben şey konusunda çok netim 31 yaşındaki bir adamı transfer etmemiz için çok üst düzey kalitede olması lazım, hani bugün konuştuğumuz adam Marcelo/Ismily/M.Alonso filan olsaydı kimse şüpheyle yaklaşmadı şüphesiz kaliteli adamlar derdik gelir tutar veya tutmaz bunu konuşurduk ama bu yaşlarda olunca Fabra 'yı Mario Rui 'yi bile tartıştık beğenilmedi çoğu taraftar gözünde ki kaldı ki PvA benim gözümde Mario Rui ve Fabra 'nın bile çok gerisinde

Hani Saracchi 'den Novak 'dan daha iyi desem yalan olur, hayır Euro 2020 'yi izlesek bile ne olduğunu görürdük PvA en iyi döneminde bile atletizmi ve hücumda ne yaptığını iyi bildiği sayesinde futbol oynuyordu Euro 2020 'de resmen nasıl yetersiz kaldığını gördük. Şimdi adamı güle oynaya transfer ediyor olmamız zoruma gidiyor benim

Mesela Rosier için bahsi geçen 4.5-5 mil.€ bonservis iddiaları zoruma gitmiyor çünkü 24 yaşında ve bizim beklerin yanına yaklaşamayacağı bir sezon geçirdi bu sene potansiyelli bir oyuncu deriz, Gedson için 2+10 opsiyon konuşuluyor inan hiç gözüme batmıyor bile ama 31 yaşında PvA için vereceğimiz 1.7 mil.€ benim zoruma gidiyor
İnşallah kurzawa olur ne diyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt