Galatasaray'da Sol Beke van Aanholt Sesleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Omarda yedlinde lineste hepsini topla bir sag bek etmez rosie gibi bir sag bekte bulsunlar
kazma Rosiermi?...her maç kırmızı yer bizde....

hiçfantaziye girmeye gerek yok...Marcelo ayrılıyormuş heralde sezon sonuna Realden...al getir seviye atlatsın...bek olacaksa bence bu Brezilyalı olmalı...adamlar zevk veriyor bakanlara...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

kariyerini yapmış adamlar buraya gelince oynamak gelmiyor içlerinden. herif iyidir ama futbola dair hedeflerini tamamlamıştır artık.

bu durumu göz önünde bulundurmamız lazım.
Aslında tam tersi adam kariyeri boyunca şampiyonluk mücadelesi vermediği için (chelsea'deki şampiyonluğunu saymıyorum) bizim profile yakın lig takımları için o hırsı barındırıyor olabilir. Bazı futbolcular o heyecanı, coşkuyu arıyor. Bu arada istatistikleri falanda yanıltmasın roket gibi adamdır oyun içinde gerçekten çok etkilidir.

kazma Rosiermi?...her maç kırmızı yer bizde....

hiçfantaziye girmeye gerek yok...Marcelo ayrılıyormuş heralde sezon sonuna Realden...al getir seviye atlatsın...bek olacaksa bence bu Brezilyalı olmalı...adamlar zevk veriyor bakanlara...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Yav sacma sapan konusup fanatiklik yapmayin adam net iyi oyuncu orta saha oyuncusun kadar top teknigi var surati iyi ortalari fena degil isin garibi az da olsa ordan oyunda kurabiliyor ben acaip begeniyorum sen kazma de gec rakip kimi alirsa tu kaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt