Galatasaray'da Tasarruf Planı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Tasarruf Planı!

gsyonetim_DPNGE.jpg

Ligde bu yıl tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'da yönetim, Fenerbahçe ile oynanacak kupa finalinin ardından tasarruf planını devreye sokmaya hazırlanıyor.

Sarı-kırmızı kulüpte yeni planlar kapıda. UEFA'dan gelen 1 yıllık men cezasını çekmek için kupayı kazanmaktan başka şansı olmayan sarı kırmızılı ekipte, futbolculardan önümüzdeki sezon için bazı fedakarlıklar yapılması istenecek.

UEFA tarafından Galatasaray kulübüne gönderilen yazıda, önümüzdeki sezon için takımdaki harcama limiti 65 milyon Euro olarak belirtilmişti. Önceki yıllarda 90 milyon Euro civarında olan rakam, bu sezon 80 milyon Euro'ya düşürülmüştü. Önümüzdeki yıl bütçeyi oluştururken Avrupa Kupaları'nda yer alamayacağı için gelirlerden mahrum kalacak Galatasaray'da oyuncuların ücretlerinde indirime gidilmesi planlanıyor. Haziran ayı başından itibaren Florya Metin Oktay Tesisleri'nde görüşmeler yapacak olan yönetim, oyunculara rakamları işaret ederek önümüzdeki sezon yapılanmasını anlatacak.

SİNAN GÜMÜŞ'E İYİLEŞTİRME KAPIDA!

Yönetim, sezonun flaş ismi Sinan Gümüş'ün ücretinde iyileştirme yapmaya hazırlanıyor. 2014-2015 sezonunda Stuttgart'ın 2.takımından Galatasaray'a transfer olan genç yıldız yıllık 550 bin Euro kazanıyor. Gösterdiği performansın ardından harekete geçen yönetim, genç oyuncunun yıllık alacağını arttırmayı düşünüyor.

22 yaşındaki Sinan, bu sezon ligde ve kupada 22 maça çıkıp 11 gol atarak takıma katkı sağlamıştı.

NTVSpor

Galatasaray’da Tasarruf Planı!

Son düzenleme:
Herkesin alacağında indirim yapması lazım sinan iyi bir performan göstermiş olsada yapılacak zamma karşıyım bir sezonda takımda kendisini göstermiş genç oyuncuların bir anda alacaklarının arttırılıp beklentilerinde aynı oranda arttırılmasına karşıyım.

tasarruf yapacaksan yerli çöp oyuncuları sat gitsin zaten yüksek maaş alıyolar o paranın yarı fiyatına avrupa dan çok kaliteli adam alınır birde ingiliz maliyecileri getir denetlesin kulübü kim ne çalmış al sana tasarrufun kralı

Bu zam olayi cok sacma. Bir sene iyi oynayan adama hemen zam yapmanin mantigi nedir arkadas. Yasin de gecen sezondan sonra zam istiyordu.

Ulan sen 3-4 yillik kontrat yapiyorsun, zaten hak etmedigin paralari kazaniyorsun, onu da gectim bir de oynadigin her mac icin ekstra ücret aliyorsun, bu da yetmiyormus gibi abuk zubuk galibiyet primi aliyorsun Fener maclarinda iyi oyna diye. Zam sizin neyinize ulan?

Bu nasil bir zihniyettir hemen biraz performans gösteren futbolcuya zam yapacaksak yandik.

Bu zam olayi cok sacma. Bir sene iyi oynayan adama hemen zam yapmanin mantigi nedir arkadas. Yasin de gecen sezondan sonra zam istiyordu.

Ulan sen 3-4 yillik kontrat yapiyorsun, zaten hak etmedigin paralari kazaniyorsun, onu da gectim bir de oynadigin her mac icin ekstra ücret aliyorsun, bu da yetmiyormus gibi abuk zubuk galibiyet primi aliyorsun Fener maclarinda iyi oyna diye. Zam sizin neyinize ulan?

Bu nasil bir zihniyettir hemen biraz performans gösteren futbolcuya zam yapacaksak yandik.

Maksat zam degil heisenberg dostum. Maksat kontratini uzatmak. Adam 2 sene sonra bedavaya gidebilecekkten 5 yillik sozlesme cakarsin, yillik 2 milyon odersin ama 10-15 milyon bonservisini satma hakkina sahip olursun

Olcanlar, Tariklar gitmeyecek ve Sinan+Yasin'e zam yapilacak, Sabri kalacak, Umut kalacak. Ne anladim ben bu isten? ABV Dursun.

Üst Alt