Galatasaray'da Tek Çare 4'te 4! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Artık tahmin konusunda eski Serkan’ı görmek istiyoruz Sepildash.

O kadar çok Göztepe x maçı kazanır,Göztepe y maçı alır dedi ki mutlaka biri tutacaktı,o da şansına Başakşehir maçı oldu.Hani 52'lik iskambil destesinden kağıt çekersin,her seferinde atıyorum kupa papaz dersin ya onun gibi bir şey.İlla ki 52 kağıttan birisi kupa papaz yani.Bu da öyle,her maç Göztepe kazanır kazanır diye diye birini tutturacaktı,öyle de oldu.Yoksa Göztepe haftalardır gol bile atamıyordu Erzurum'u vb. yenecek falan diyordu bayağı patladı.

O kadar çok Göztepe x maçı kazanır,Göztepe y maçı alır dedi ki mutlaka biri tutacaktı,o da şansına Başakşehir maçı oldu.Hani 52'lik iskambil destesinden kağıt çekersin,her seferinde atıyorum kupa papaz dersin ya onun gibi bir şey.İlla ki 52 kağıttan birisi kupa papaz yani.Bu da öyle,her maç Göztepe kazanır kazanır diye diye birini tutturacaktı,öyle de oldu.Yoksa Göztepe haftalardır gol bile atamıyordu Erzurum'u vb. yenecek falan diyordu bayağı patladı.

Yalnız zaten tahmin konusunda son zamanlarda kötü olduğunu kabul ediyor, geçenlerde eski formumda değilim demişti bir başlıkta.

Futbolcularin fener maci ve dunku macta goruntusunu gordukten sonra 4 te 4 biraz zor gibi, futbolcular sampiyonlugu taraftar kadar istemiyor, sampiyon olmak isteyen oyuncu sahada oynanan bok gibi oyuna isyan eder, maca istekli baslar, topu ayaginda gereksiz yere fazla tutmaz, ilk yarida isi bitirir.

Bu haftadan sonra her şey artık daha da bir netleşir. Cuma günü Sivas deplasmanında Başakşehir 3 puan alırsa bizim de Beşiktaş'ı mutlaka yenmekten başka çaremiz kalmaz. Çünkü biz Beşiktaş'la berabere kalıp 1 puan alsak dahi Başakşehir'le aramızdaki puan farkı 4'e çıkacak demektir ve geçmiş olsun artık 2.liğe oynarız.

Cuma akşamı Başakşehir, Sivas deplasmanında yenilir ya da berabere kalırsa o vakit bize Beşiktaş karşısında bir beraberlik hakkı doğacaktır. O zaman final maçımız Başakşehir'le evimizde oynayacağımız maç olur tabii Rize deplasmanında puan kaybetmezsek.

Her ne şekilde olursa olsun Beşiktaş'a yenilmemeliyiz. Beşiktaş'ın Trabzon deplasmanı zor gözüküyor ancak bizim maçtan sonra Beşiktaş'ın 3'te 3 yapma olasılığı yüksek gibi duruyor.

İkili averajda biz Başakşehir'den üstünüz, Başakşehir de Beşiktaş'tan üstün ve Beşiktaş da bizden üstün. 3'lü averaj işi karışık iş oraya kalmaz gibi.

Kalan 4 maçın en zor maçı iyi bir form yakalayan Beşiktaş ile oynayacağımız maçtır. İki taraf içinde tek ihtimal galibiyet almak. Çok ilginç bir maç olacak. Biz coşkulu bir oyunla Beşiktaş'ı yenersek kalan maçlara çok daha kolay çıkarız. Büyük zorluklarla, nerelerden geldik kaldı 4 maç takım iyi bir reaksiyon vererek kalan 4 maçı almalı. Bunu başarabiliriz. Zor ama başarabiliriz.

olumsuz düşünen arkadaşları haklı bulmakla birlikte Malatya ile oynadığımız kupa maçını düşünüyorum ve buna katılmıyorum.yan paslar geri paslar konya üstümüze gelsin diye yapıldı ama hiç öyle olmadı.adamlar baktılar alamıyorlar hemen geri çekildiler ,zaten geri de 6 adam çakılıydı hep.konya aslında defansında çizgi halinde oynadı çıktığı zaman, belirgin bir offside taktikleri vardı,bunun dezavantajlarını gidermek içinde ortada hep baskı kurmaya çalıştılar , bizim bekleri çıkarmayıp ve kanatları adam adama tuttular ve arkaya atılan topları engellediler.fernando ndiaye ve belhanda arkaya hiç top atamadı.atabildikleri de tehlike oldu zaten.Malatya da aslında aynı taktikle oynadı ama orta sahası ve defansı dün akşam ki konya nın disiplinin de değildi.bizim şifremiz bu,çözen gol attırmaz ama bir şekilde yerse de dağıtırız

Besiktasi yenersek havaya gireriz kivilcim baslar bir sekilde rizeyide yeneriz bu arada basaksehir puan kaybedecek bence yine. Sampiyonluk anahtari hafta sonu alinacak galibiyet
4te 4e gerek bile olmayabilir 3g 1b bile sampiyon yapabilir.
Ama bu sorunlari halinin altina supurmemiz anlamini tasimiyor sampiyon oldugumuz gunun ertesinde gonderilecek oyuncularin menajerlerini cagirmak zorundayiz.

basaksehir son 3 macta galibiyet alamazken sen son 3 macta anca 1 galibiyet cikardin. puanlar okadar düstü ki artik bu kadar les oyunla sampiyon olma ihtimalimizin olmasi bile komedi. bu sezon daha hic 4 mac üst üste kazanmamis takim.

derbideki avantajlarimizdan biri, bjk nin mutlak galibiyete ihtiyaci olmasi. Beraberlikte dahi sampiyonluktan koparlar. Su an Basaksehirin 3 puan gerisindeler. Basak beraberlik alirsa sivastan, aradaki fark 4'e cikacak bjk nin basakla, yani 2 mac. bize yenildiktlerinde bye bye 1. lik hatta 2. lik, bu insallah bjk ye stres yaratir.

Şampiyonluk tahminim ile ilgili yorumunu alalım

Bu forum kadar fikirleri ani değişen insanların bir araya geldiği bir başka oluşum daha görmedim ben. Bakın dün geceden beri şampiyonluk gitti Fatih Terim istifa Diagne çöp yazan insanlar haftaya Beşiktaş 'ı yenersek Şampiyonluk meşalelerini yakın, İmparator, Diagne gol makinesi diye sayar da dururlar

Göreceksiniz şampiyon olacağız sonuna kadar inanıyorum ...

Üst Alt