804928.jpg

Başkan Dursun Özbek stattan ayrılırken arkasından bağıran taraftarlar, “Yeter artık bıktık. Bu Tudor’u gönder başkan” diyerek isyan etti. Beşiktaş derbisi Tudor’un son şansı gözüküyor.

Başakşehir yenilgisi Galatasaray’da büyük bir kriz yaratırken, görüntüler sezon başına döndü. Gazete Habertürk'ten Erhan Kaan Adıgüzel'in haberine göre, Sarı-Kırmızılı taraftarlar, maçın faturasını Tudor’a kesip hocayı Başkan’a şikayet etti. Eşiyle birlikte stada gelen Özbek, mücadelenin ilk yarısını şeref tribününde Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’la birlikte izledi. Özbek, ikinci yarı locaya eşinin yanına geçti. Gümüşdağ, maçtan sonra eşiyle stattan ayrılan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e arabasına kadar eşlik etti. Bu sırada Özbek’i gören bir grup taraftar, arabasına binerken arkasından “Yeter artık, bıktık. Bu Tudor’u gönder başkan” diye bağırdı.

Galatasaray'da Fatih Terim sesleri
Başkan Dursun Özbek’in de Tudor’a inancının yavaş yavaş kaybolmaya başladığı öğrenildi. Beşiktaş maçı, Tudor’un son şansı olarak görülüyor. Hırvat hocanın biletinin kesilmesi halinde yerine Fatih Terim’in getirilebileceği konuşuluyor.

Ajansspor
 
şimdiden görüşmelere başla dursun zira o çakma contenin tinercileri yenmesi imkansız ötesi bişey. t.direktörsüz çıksak yeneriz ama o herif varken olmaz
 
Ulan bırakın Terim'i getirin Avcı hocamızı

ligde her takımın içinden geçsin bu kadroyla

Bu fiiliyata da Bjk deplasmanından başlasın hem de
 
Ulan bırakın Terim'i getirin Avcı hocamızı

ligde her takımın içinden geçsin bu kadroyla

Bu fiiliyata da Bjk deplasmanından başlasın hem de

Abdullah Avci tercihi 2 sezon once olurdu, su an koparmak imkansiza yakin birsey. Basaksehir 3-4 "buyuklerin" arasina girmek ve istikrarli bir sekilde kalmak bizim ligimizde "desteksiz" olacak birsey degil.

Katilmiyor degilim. Bence ligimizin en iyi hocasi.
 
Üst Alt