Galatasaray'da Ümit Karan da Listeye Girdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Ümit Karan da Listeye Girdi

Fenerbahçe şampiyon olmasın diye Trabzon maçında bilerek boş arkadaşıma pas vermemiştim diye bir açıklaması vardı yanlış hatırlamıyorsam. Antrenör olarak doğru isim mi emin değilim

14 mayis 2006 da samiyende mac sonunda tek basina sahanin kenarinda durup,kimseyle ilgilenmeyip fener macinin bitmesini bekleyerek en akilli isi yapmış kisi.ne radyo dinledi,ne tv izledi.ne hasan sas gibi deli deli dolaşıp skor sordu....ogun en akilli davranan kisiydi.dunya ile hem iletisimini kesti hem de zaten trubunlerden cikan sesten olup biteni anladigi icin kendi basina maç sonucunu bekledi.benim totemim de böyle.o yuzden ilgimi çekmişti.Ugursuz geldigini düşündüğüm Gs sozluge hic girmem mesela mac esnasinda,foruma girmem.daha bicok sey var.

GSC'deki hiçbir şeyi beğenmeme timi ile Ekşisözlük'teki hiçbir şeyi beğenmeme timi ölümüne yarışırlar sanırım.

Kim olsun mesela? Hasan Şaş ve Ümit Davala'yı ben de gram yeterli bulmuyordum ve uzun süredir yerlerine başkalarının gelmesinin mantıklı olacağını söylüyorum. Ama ismi geçen herkese bir kulp takılmasına da ayar oluyorum.
Nasıl bir yardımcı antrönör hayal ediyorsunuz mesela? 3 dil bilen, doktorasını Cambridge Üniversitesi'nde yapmış, 3 tane kitap yazmış, mavi gözlü, sarışın, yakışıklı filan mı olsun?

Ümit Karan çok sağlam futbolcuydu, çok da iyi GS'lı, Makedonya Ligi'nde aldığı leş takımı UEFA elemelerine kadar taşıdı; yani iyi kötü bir TD'lik geçmişi de var, Ümit Karan niye olmazmış mesela? Cidden merak ettiğimden soruyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt