Galatasaray'da Yeni Bir Ayrılık Daha Kapıda!


5094760.jpg

Galatasaray'da 28 yaşındaki Jem Paul Karacan'ın da sözleşmesinin feshedilmesi bekleniyor. Yönetimin, geçen sezonun 2. yarısını Bursa'da kiralık olarak geçiren orta sahanın sözleşmesini birkaç gün içinde feshedeceği öğrenildi.

Devre arasında kadroda revizyona giden ve birçok oyuncuyla yollarını ayırma kararı alan Galatasaray'da son yolcu Jem Paul Karacan olacak.

Sarı-Kırmızılı yönetimin, geçen sezonun 2. yarısını Bursa'da kiralık olarak geçiren orta sahanın sözleşmesini birkaç gün içinde feshedeceği öğrenildi.

Reading ile sözleşmesi bittikten sonra Galatasaray'a bedelsiz olarak 2015 yılında transfer olan Jem Paul Karacan, geçen sezonun devre arasında Bursaspor'a kiralanmıştı. Bu sezon başında takıma geri dönen Jem Paul, resmi maçlarda henüz forma giyme şansı bulamadı.

Finansal Fair Play kuralları çerçevesinde Galatasaray'a bir takım kısıtlamalar getiren UEFA, sarı kırmızılılara futbol takımı için 65 milyon euroluk maaş bütçe sınırlaması koydu.

Şu an 63 milyon euroda ve transfer için boşluk gerekiyor. Galatasaray'ın lisans çıkarmadığı ve Florya'da idmanlarına devam eden isimlerinden. Galatasaray 'zararına' göndermeye razı.

Habertürk
 
Üst Alt