Galatasaray'dan Adel Taarabt Atağı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Adel Taarabt Atağı!

Eğer iyi disiplinli sıkı antreman yaptıracak bi hoca alırsak kesinlikle alalım parlatırız yetenekli adam. Ama Hamza türevi bişey gelirse hiç gerek yok tribünde takılır sürekli

Valla alırsak ben çok sevinirim, zaten yapacağımız her transfer ya tutarsa kafasında olacağından bu tutma ihtimali ile birlikte o uyum yakalandığı zaman gerçek bir değer kazanmış oluruz hem böyle dip görmüş oyuncuların biz de çıkışa geçtiği oluyor zaman zaman, tribünlere taraftar çekebilecek potansiyeli var son yıllardaki kanatlarımız gibi topu 10 m ileri atıp koşarak adam geçmeye çalışmaktan ziyade gerçekten çalım atabilen bir kanat oyuncusu izleyebiliriz belki yıllar sonra.

Son düzenleme:
Iki sene önce rahat bir sekilde gidip Feghouli yi alirdik. Adamin bonservisi yok, biz yinede yanindan gecemiyoruz.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Simdi ne yazsam bilmem ki; Beni bu forumda basindan beri taniyan Taarabt hakkinda ne düsündügümü bilir. Az konu acmadim.

Ama cidden mal bir oyuncu zihniyet olarak. Kendisini bitirdi. Oysa ki inanilmaz yetenekli bu cocuk.

Üst Alt