Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu adı Galatasaray :) UEFA kupası kazan, ekonomik olarak bat. Çöp oyuncularla TDsiz oyna, şampiyon ol. Muhteşem bir oyuncu al, 16 milyon dolar öde, 2 seneye futbolu bıraksın. Şampiyon hocayı kov, çöp transferlerle doldur, şampiyon olama. Başarının cezalandırıldığı bir kulübüz her daim. Yazın Ndiaye ayarında futbolcu almaya kalksan minimum 20 milyon fiyat çekecekler, alamayacaksın. Elindekini saçma fiyatlara satıyorsun. 16 belki transfer rekorumuz olacak ama gerçekten değersiz bir para.

Ribery konusunda haklısın. O dönem Türkiye de çok az kişi biliyordu, bende şans eseri gittim izledim. Ama Fransa'da o dönem çok büyük potansiyeli olduğu vs konuşuluyordu.
Yerine en az onun kadar katkı verecek oyuncu alınmayacağı için ben de karşıyım ama artık olan olmuş, bizim elimizden bir şey gelmez.

Benim değinmek istediğim nokta ise, insanların yaşanan bir olayın o an ki şartlarına göre tepki vermesi gayet doğal. Ribery geldiğinde pek kimse tanımıyor idi, rakip ise çok iyi bir transfer yapmış idi, dolayısı ile homurdamalar oldu. Bomba gibi çıkıp elden kaçınca ise doğal olarak kızgınlık oldu.

Son düzenleme:
Geriye kalanlarla ligi 5 bitirir ve avrupaya gidemezsen de hesabi vericeksin o zaman yanlis miyim?

Tam olarak oyle degil . Elde cok adamlar varken (bruma podolski sneijder) , daha once (drogba, sneijder, melo, muslera..) Sampiyon olunamayan nice sene oldugu gibi , 2 tane adam satip da hedefine de ulasabilirsin

en kotusunu dusunelim , diyelim ki kritik 3 adamini sattin ama 35-40 milyon euro gelir ve oyuncuya maas yukunden kurtuldun ama sampiyon olamadin. O zaman da zaten sampiyon oldugundaki alacagin parayi oyuncu satislarindan almis oluyorsun

kisaca para gelsin de nereden gelirse gelsin , sampiyonluktan da olur , oyuncu satisindan da olur , isterse borsada kazansinlar , piyango ciksin , yeter ki para gelsin

Şimdi bana kızacaksınız ama bu adamın ayağına top hiç yakışmıyor top ayağına her geldiğinde ayağına dolanacak gibi oluyor yerine oyuncu alınacak olsa hiç düşünmeden satardım

Tam olarak oyle degil . Elde cok adamlar varken (bruma podolski sneijder) , daha once (drogba, sneijder, melo, muslera..) Sampiyon olunamayan nice sene oldugu gibi , 2 tane adam satip da hedefine de ulasabilirsin

en kotusunu dusunelim , diyelim ki kritik 3 adamini sattin ama 35-40 milyon euro gelir ve oyuncuya maas yukunden kurtuldun ama sampiyon olamadin. O zaman da zaten sampiyon oldugundaki alacagin parayi oyuncu satislarindan almis oluyorsun

kisaca para gelsin de nereden gelirse gelsin , sampiyonluktan da olur , oyuncu satisindan da olur , isterse borsada kazansinlar , piyango ciksin , yeter ki para gelsin

Sampiyon olamadigin surece gelen para suni paradir. Bu sene gelir ancak onumuzdeki sene hatta 3 sene ust uste oyuncu satamayabilirsin. Bir klubun birincil onceligi para kazanmak degil sampiyon olmaktir. Cunku para kazandigin zaman kimse kupa vermiyor. Ancak kupayi aldigin zaman para kupa ile birlikte veriliyor.

sana katılacağım aklımın ucundan bile geçmezdi..

Dediklerin doğru lakin 3 kilit adamı sattın 30 milyon € gelir kazandın o kaliteye yakın 3 oyuncu alırsan takımın gücünü ve dengesini korumuş olursun meloyu gönderip bilal kısayı alarak alex tellesi gönderip evladın hakan balta ile devam ederek chedcoyu hiç sevmemde yerine ahmet çalığı alarak bu açığı kapatamazsın 30 milyona aynı kalitede 3 oyuncu alırsın ve üstüne bütçe oluşturup 1-2 iyi adam daha alırsın şampiyonluğa oynarsın Türkiye ligi eskisi gibi değil malesef iyi kadro kuramazsan zor şampiyon olursun

Üst Alt