Galatasaray'dan Bilal Sezer İçin Transfer Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Bilal Sezer İçin Transfer Hamlesi!

[FONT=proxima_nova_ltsemibold][FONT=proxima_nova_thextrabold]
saqr7j25.jpg

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]G.Saray, maliyeti düşük ve potansiyeli yüksek oyuncuları kadroya katmanın hesaplarını yapıyor. 2 yıl önce Stuttgart’ın rezerv takımından ücretsiz kadroya katılan Sinan Gümüş örneğinden yola çıkan yönetim, bazı gurbetçi yeteneklerle temasa geçti. M’Gladbach’ın rezerv takımında forma giyen Bilal Sezer için görüşmelerde bulunan idarecilerin, 22 yaşındaki ön liberonun transferini bitirmek üzere oldukları ifade edildi. Azerbaycan pasaportu da bulunan gurbetçi oyuncu için M’gladbach’ın 500 bin Euro istediği bildirildi.
[/FONT][/FONT]
[/FONT]

habertürk

Kim bu arkadas. Eldeki ise yaramazlardan kurtulmak, ilk 11e nokta transfer yapmak, hocanin kim olacaginin netlestirilmesi gibi daha zaruri ve gecikmis isler varken siskin kadroya takviye derdindeyiz.

Ulan bari benide transfer edinde benimde cebime milyonlar girsin. En az umut kadar oynarım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şöyle birşey var nedense, Gladbach da yıllardır altyapıda türk oyuncular olur ama bunların hiç biri o büyük adımı atıp A takıma yükselemiyor ne yazık ki.

Yunus Mallı da Gladbach dan gittikten sonra yükselişe geçti mesela. Benim lisede de bir türk arkadaş vardı Gladbachın altyapısında oynuyordu ama o da kayboldu gitti en son Hollanda 2.lig takımının B takımında yani rezerv takımında mı ne sürünüyordu.

Bu Bilale gelince Sinan ile kıyaslanamaz, öyle gözle görülür bir artısı yok bence, Sinan öküz gibi güçlü yıkılmıyor ama bu Bilali de fazla izlemedim zaten bir maçını görmüştüm sadece 2. takımda o yüzden fazla birşey diyemem, demem de doğru olmaz. Ama şöyle birşey de var 22 yaşına gelmiş, Gladbach geniş A kadrosuna almıyorsa hem de son 5 senede gençlere aşırı ilgi gösterilen ve destek verilen dönemde o zaman hâlâ birşeyler eksik demektir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

biraz araştırdım alman basınında övmüşler çok iyi bir gelişim kaydettiğinden filan bahsetmişler.

transfermarkt profili
25.01.1994
Azerbaycan ve Alman vatandaşı
1.78 boyunda
defansif orta saha oynuyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Takım da yeteri kadar gereksiz oyuncu var.22 yaşına gelmiş A takıma çıkamamışsa pek fazla umutları yoktur Bilal'den.Neyse İnşllah hayırlısı olur.

Üst Alt