Galatasaray'dan Bir Garip Yönetim Manzarası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Bir Garip Yönetim Manzarası!

Galatasaray'da geçtiğimiz ay istifa eden Fatih İşbecer'in kulüpte ki sonunu getiren diyalog ortaya çıktı.

Mustafa Denizli'nin göreve getirilmesinde etkili rol üstlenen İşbecer, Denizli'nin istifası sonrası Mehmet Özbek ile girdiği diyaloğu unutmayan abi Dursun Özbek, o günden itibaren İşbecer'i istifaya zorlamak için gerekli hamleleri yaptı.

İŞBECER: ''O GÖZ SİMİTÇİDE DE VAR''

Galatasaray'da ki sıkıntılı süreç sebebinin kulübün bir futbol aklı olmaması olduğunu düşünen Fatih İşbecer, Denizli gibi bir teknik direktörün bile başarısız olduğu bir sistemin doğru işlemediğini, ve bu yapının değişmezse kulübün başarı kazanma ihtimalinin olmadığını savunurken, Özbek ile girdiği diyalog oldukça manidardı.

Sıkıntılı süreçin aşılması için bir futbol aklına, ve iyi bir futbol direktörüne ihtiyacın olduğunu ifade eden İşbecer bize işi bilen bir futbol gözü lazım diyince, Mehmet Özbek, O göz bende var ben layıkı ile yapıyorum o işi diye cevap verirken, İşbecer'in yanıtı sert oldu, ''O göz sokakta ki simitçide de var''.

Üst Alt