Galatasaray'dan Defansa Takviye! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Defansa Takviye!

son_dakika_galatasaray_ara_transfer_haberleri_161116_1479306477_7864.jpg

Defansta özellikle hava toplarında sıkıntı yaşayan Galatasaray, ocak ayında bu bölgeye takviye yapmayı planlıyor. Fransız ve Brezilya basınından dün bu konuda iki iddia geldi.

Le Parisien
gazetesi, sarı-kırmızılı ekibin, Liverpool'un Fransız stoperi Mamadou Sakho için devreye girdiğini yazdı. A takımda şans bulamadığı için 2. takıma gönderilen 26 yaşındaki oyuncu bu sezon Premier Lig 2'de 3 maça çıktı. Yönetimin, Sakho için kiralama teklifi yapacağı belirtildi.

GİL AYRILMAK İSTİYOR

Brezilya'dan Esporte ise Çin'in SD Luneng takımında forma giyen Gil'le Galatasaray'ın ilgilendiğini duyurdu. Beşiktaş ile de adı anılan 1.92'lik stoperin ocak ayında SD Luneng'den ayrılmak istediği ve kulübüne rest çektiği iddia edildi. 29 yaşındaki Gil, bu yıl toplam 39 maçta görev yaptı. Piyasa değeri 6 milyon euro olan tecrübeli Brezilyalı stoperin 2020'ye kadar kulübü ile sözleşmesi bulunuyor.

GROHE İÇİN OLUMSUZ YANIT

Aslan için bir iddia da kaleci konusunda geldi. Fernando Muslera'nın ayrılma ihtimaline hazırlık yapan yönetimin, Gremio'nun tecrübeli file bekçisi Grohe'yi istediği belirtildi. Ancak Gremio, Galatasaray'a olumsuz yanıt verdi. 29 yaşındaki Grohe, 2 kez Brezilya Milli Takımı'nda oynadı.

Sabah

Abi,bu Shandong Luneng her maç neredeyse istisnasız gol yiyordu.Küme düşmekten son anda kurtuldular.Bu adamın nesini beğeniyorlar ben anlamıyorum.Gil kimdir nedir?Başka adam mı yok beşiktaşın sulandığı her adama atlıyoruz biz ya

Sakho sakar falandır ama bu ligin üstünde olduğu gerçek. Klopp onu yollayarak risk aldı ama şimdilik riski tuttu.

Chedjou gidici, Hakan 1 yaş daha alacak.Semih'i derhal postalamak lazım Serdar ligte sırıtmaz gibi.
Stopere İvanovic veya Pepe'den birini getirip yanına da 2-3 milyon € bandında scout transferi yapmalıyız.

Küme düşmekten son anda kurtulmuş bir takımsa evet bakarım.Bu takım son 2-3 senedir asya şampiyonlar ligine kalıyordu ve defanslarında Gil yoktu bu seneki gibi.Bir anda bu kadar çöküş olursa ne düşünmek gerekir acaba?
Yani senin mantigina gore, Gil geldi ve bu takimin defansi coktu demek oluyor. Yani normalde derim bu takimin maclarini izliyormusun diye ama herhalde kimse Cin ligini izlemedigi icin sormayacam, boyle mantik olur mu renktas? Adamin takimi kotu olabilir, teknik direktor degisikligi olabilir, baska hususlar vardir takimin kotu gidisatina yol acan. Bunu sirf Gil geldi diye yorumlamak cok sacma geliyor bana. Bu adam bu arada Brezilya milli takimina cagiriliyor. Kotu adam olsa Milli takimda olur mu?

Yani senin mantigina gore, Gil geldi ve bu takimin defansi coktu demek oluyor. Yani normalde derim bu takimin maclarini izliyormusun diye ama herhalde kimse Cin ligini izlemedigi icin sormayacam, boyle mantik olur mu renktas? Adamin takimi kotu olabilir, teknik direktor degisikligi olabilir, baska hususlar vardir takimin kotu gidisatina yol acan. Bunu sirf Gil geldi diye yorumlamak cok sacma geliyor bana. Bu adam bu arada Brezilya milli takimina cagiriliyor. Kotu adam olsa Milli takimda olur mu?
Bu sene oynadıkları 3 tane Seoul maçı var.Az önce 2 dakikalık özetlerini izledim 3 maçın da ve iddaa ediyorum Chedjou'dan daha kötü bir stoper arıyorsak bu adamı hiç düşünmeden alalım :D adam resmen komedi.Merak edenler açıp izleyebilir.Neden küme düşmeden son anda kurtulmuşlar şimdi anladım.Puan durumu tesadüf değilmiş

Bu sene oynadıkları 3 tane Seoul maçı var.Az önce 2 dakikalık özetlerini izledim 3 maçın da ve iddaa ediyorum Chedjou'dan daha kötü bir stoper arıyorsak bu adamı hiç düşünmeden alalım :D adam resmen komedi.Merak edenler açıp izleyebilir.Neden küme düşmeden son anda kurtulmuşlar şimdi anladım.Puan durumu tesadüf değilmiş
Tabiki dedigin gibi olabilir ama ben bir oyuncuya bakarken sirf takimin duruma da bakmam, tabiki hepsinin birbirleri ile baglantisi var ama bu adami begenenler de varki habire iyi paraya transfer oluyor. Ayrica Milli kadroda da son donemde yer aliyor. Ben sahsen CV sine gore konustum yani oyle ciplak gozle izlemisligim yok. Ama bizim stoperleri de dusununce onlardan daha kotu olamaz diye dusunuyorum :)

Tabiki dedigin gibi olabilir ama ben bir oyuncuya bakarken sirf takimin duruma da bakmam, tabiki hepsinin birbirleri ile baglantisi var ama bu adami begenenler de varki habire iyi paraya transfer oluyor. Ayrica Milli kadroda da son donemde yer aliyor. Ben sahsen CV sine gore konustum yani oyle ciplak gozle izlemisligim yok. Ama bizim stoperleri de dusununce onlardan daha kotu olamaz diye dusunuyorum :)
İnan şu izlediğim özetlerdeki stoperi alacaksak bize zerre kadar faydası olmaz :) youtube'den seoul-shandong luneng diye aratırsan zaten izlersin :D adamın yerini kaybetmediği pozisyon yok neredeyse :) damjanovic'le adriano içinden geçmiş resmen adamın :)

Sakho'yu varya yok parasına alabiliriz adam çok yetenekli müthiş top kontrolü olan birisi değil belki ama tam ayı boğan aşırı güçlü ayakta-kayarak müdaheleleri çok iyi agresif hava toplarında çok etkili hızlı denebilecekde bir stoper birde daha 26 yaşında neredeyse yok parasına alabileceğimiz birisi olabilir

Üst Alt