Galatasaray'dan Drogba Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Drogba Geçti

Geldigi ilk sezon cok iyi idi ama malesef bu sezon sampiyonlugu sirtlayamamizin en buyuk sebebi oldu. Bu arada deplasmandaki Chelsea maci'na deginmiyorum bile.Yolu acik olsun.

Rüyaydın. O kollarını açıp arenanın çimlerinde koştun ya bu rüyayı gerçeklerştirdin. Büyük insan büyük golcü özel oyuncu didier drogba. Vay be dünya kupasında seni her gördüğümde bizim futbolcumuzdu demek nasipmiş. Herşey için teşekkürler

Hagi ve Jardel'den sonra Galatasaray formasıyla sahaya çıkmasına heyecanlandığım tek oyuncu oldu.O akhisar maçında attığı golden sonra sevincim şampiyon olduğumuz sezonlardaki sevinçlerim kadardır.Çok büyük bir oyuncu oldu her zaman ve büyük katkı sağladı kulübümüze hem performansıyla hemde eski prestijimizi kazanmamız anlamında.Bundan sonraki hayatında umarım yeni başarılar elde eder.Atletico Madrid maçında yönetim umarım bir jest yapar da onuda son kez parçalı forma altında görürüz.Teşekkürler Didier teşekkürler güzel insan.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=wCfapyhIGPc[/media]

Her şey için Teşekkürler drogba

Keşke 1-2 sene önce gelseydin ama geldin sonucta

Reale ve akhisara atığın goleri hiç unutamacağım

Drogba'nın Türkiye'ye gelmesi bile başlı başına bir olaydı aslında. Bizde oynaması ise işin en güzel kısmıydı. Herşeyi geçtim, Drogba bizde oynadı mı? Oynadı.. Bitti!... We Have Drogba, They Don't !

ben kalmak isterim ama yönetim ve hoca beni istemiyor demek istedi kısaca. ama böyle iyi efsaneyken sevilirken git drogba iyi hatırlanacaksın seneye işler hoş olmayabilirdi

Sneijder ne kadar iyi sezon gecirirse gecirsin Drogba bu takımda hücum hattının en az yarısıydı. Oyun zekası, hava toplarındaki etkinliği, top tutma becerisi ve fizik gücüyle ileride acayip fark yaratıyordu. Hatta işin teknik detayı bir tarafa zamanında Hakan Şükür'ün, Hasan Şaş'ın yaptığı takım içi abilik görevini de Drogba üstleniyordu. Yani takım kimyası içinde ekstra pozitif bir faktördü. Onun bosluğunu farklı bir yapı kurarak veya cok ağır paralara o tarz bir oyuncu getirerek en fazla minimize edebiliriz. Ama asla dolduramayız. Büyük kayıp.

Son zamanlarda pek faydali olamdi, ama tartismasiz cok büyük bir prestij sagladi takim adina. Üzerine de basta olmak üzerek büyük katiklar da sagladi. Oynamak istedigi zaman ne tür bir canavar oldugunu hepimiz gördük. Yerini nasil dolduracagiz bilmiyorum. Ama Umut ve Burak ile önümüzdeki sezon ce-kil-mez.

Üst Alt