Galatasaray'dan Fernando Muslera ve Christian Luyindama Açıklaması - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Fernando Muslera ve Christian Luyindama Açıklaması

Gruplarda lig 2.si Marsilyayi tokatlamis takım gidip de Rennesin 3. Kalecisini nasıl 11e koyacak tuhaf iş kağıt ustunde
Herkes İrfancan İrfancan diyor da bu çocuk ondan daha iyi deniyordu geçen sene. Göztepe’nin kapısını çalsak şimdi mecburuz diye kapıyı 4 milyon eurodan falan açarlar. Bu çocuğu bedava kiralayabiliriz. Madem potansiyel olarak da İrfan’dan iyi.

Senin yazdığın mantıktan gideceksek Fransa’dan kaleci almaya kalktığımızda sadece PSG‘nin 2. Kalecisini falan almamız lazım en düşük seviye olarak 😅 Ya da Marsilya bu sene çok kötü gitseydi ve son sırada yer alsaydı Fransa’nın herhangi bir takımının 2. , 3. Kalecisini alabilir miydik? Bunu kastetmediğini biliyorum elbette ama düz mantık bakıyorum şu anda.

Herkes İrfancan İrfancan diyor da bu çocuk ondan daha iyi deniyordu geçen sene. Göztepe’nin kapısını çalsak şimdi mecburuz diye kapıyı 4 milyon eurodan falan açarlar. Bu çocuğu bedava kiralayabiliriz. Madem potansiyel olarak da İrfan’dan iyi.

Senin yazdığın mantıktan gideceksek Fransa’dan kaleci almaya kalktığımızda sadece PSG‘nin 2. Kalecisini falan almamız lazım en düşük seviye olarak 😅 Ya da Marsilya bu sene çok kötü gitseydi ve son sırada yer alsaydı Fransa’nın herhangi bir takımının 2. , 3. Kalecisini alabilir miydik? Bunu kastetmediğini biliyorum elbette ama düz mantık bakıyorum şu anda.

Sırf yerli diye irfancan veya bu çocukla uğraşıp duracagiz maalesef..Sen anlamissin zaten demek istediğimi Trden kaleci alıyorlar 1 dk oynatmadan ülkenin en büyük takımı as kaleci olarak geri istiyor.. Haa belki çocuk çok iyi yerlere de gider benim dediğim sadece düz mantık kağıt üstünde..

Acil kaleci arayışına girmek lazım Uefa maçlarında çok sıkıntı yaşarız

Üst Alt