Galatasaray'dan Florya ve Riva Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Florya ve Riva Açıklaması

Bundan bir sene önce yazdığım yazıyı arıyorum bulamıyorum. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir...

Bunun böyle olduğu baştan belliydi. Kulübün anasını düdükleyip bakın paramız kalmadı ayağına kulübün içini boşaltıp orgazm olacaklar.

Adasim... Sorun neki. Anlatda hepimiz bilelim.

Adam senin çıkarına değil kendi çıkarına olan projeyi sunacak sana. Ve sen de inşaat firması olmadığın için taşerona yaptıracaksın projeyi. Ve o adam da en az Galatasaray kadar para kazanacak hatta Galatasaray'dan fazlasını kazanacak. Sorun burda. Senin elinde bu projeyi yapabilecek kapasitede iş adamların var. Onlarla yap bunu. Kendin proje üret. Ürettir.

Stad yapılırken nasıl kazıklandığımızı yeni yeni anlıyoruz. bunu da artık 10 sene sonra anlarız..

Riva ve Florya değerlendirmesi kadar doğru iş olamaz şu anki mali tablosunda ama mal bizim değilmi? Ne rte si peki? Ulen karıyı becerip çocuk sahibi olanda yakında rte ye teşekkür edecek bu ülkede yakında, ha gayret az kaldı.

Aslolan Galatasaray !!!

bizde dişimizde tırnağımızdan nasıl forma alırız kombine bilet alırız diye düşünüyoruz boykota devam gündem meşgulken koas varken ayarlanıp paylaşmışlar hemen haberi haram zıkkım olsun çocuklarından çıksın

Kisa ve net söylececegim.

Bu gayrimenkullerimizi peskes cekenler ve ceplerini dolduranlar en büyük ve en adi .....cocuklaridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski stada çökenler gözünü Rivaya dikmiş anladığım kadarıyla

Biatçı Dursun Tayyibe teşekkür ederek üyelere mesajı çakmış

Devlet mi simdi Riva ve Floryayi degerlendirecek ve bize para verecek, yoksa kendimiz nasil istersek orayi o sekilde mi degerlendirecegiz? Lüften anliyan beni bir aydinlatsin, sanki bu iki degerli mülkü kaybetmisik gibi bir hava esiyor.

Kendimizin değerlendirmesi gibi bişey sözkonusu değil...

Bak ben sana söyleyim ne olduğunu: Adamlar elinde vazelinle bizi bekliyorlar...

Ali Sami Yen Stadi üzerinden milyonlari cebe indirdiler zaten. Yetmiyormus gibi simdi bir de gözlerini Riva'ya dikti Allahsizlar kitapsiz seref yoksunlari

Taraftar olarak bir gram bile hakkim varsa hic bir sekilde helal etmiyorum. Haram zikkim olsun, Allah topunuzun belasini versin.

Unal Aysalda riva arazisi icin yetki istemisti degil mi ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet, yetki verilmeyince elini eteğini çekmişti..

Anladığım kadarıyla emlak konutla proje üretilecek, daha sonra da divan kurulundan bunun için onay istenecek. Cumhurbaşkanına teşekkür mesajı da üyelere gözdağı olabilir: "Zaten darboğazdayız hem borçtan kurtulalım hem de siyasi baskıdan, onay verin kurtulalım."

Benim düşüncem oteli yapıp kendine peşkeş çekip istifa edeceği yönündeydi bu turşu suratın ama çok daha büyük çakal çıktı.

Ünal Aysalada yetki verilmişti seçildiğinde galiba. Sonra ise farklı nerelerden dolayı yetki metki yok sana diyerek yol al denilmişti ki çokta doğru hamle olmuştu bence tabiki. Gerçi bu dursunda ak familyasına çalışacak galiba :(

Aslolan Galatasaray !!!

Hukuki yetki olarak Aysalin da yetkisi vardi su an Dursunun da var . Fakat GS ananelerine uygun sekilde divan kurulundaki aciklamalarda bir nabiz yoklanacaktir

Yetki verilmemisti yanilmiyorsam daha cok yetki alma hakki vardi ilk baslarda, sonra da bu hakki tamamen ortadan kaldirmisti o fossiller toplumu ve saklabanlar.

Bu Riva projesi özelikle devlet kaynakları uzak bir proje ile tamamlaya bilenler gelip yapmalı. Dursun gitsin oteli ile uğraşsın. Orda istediği kadar domala bilir rte sine. Sayın yalaka başkanımız bu işin üstünden gelemeyecek. Bundan sonra yalaka başkanım söyleyeceğim buna. Hakaret değil bu gerçek olan ismi ayrıca

Aslolan Galatasaray !!!

rte ye teşekkür edilen bir olayın pek hayrımıza olmayacağı aşikar. kimler ceplerini dolduracak bakalım.

genel kurul buna izin verirse onların da abv.

Üst Alt