Galatasaray'dan İrfan Can Eğribayat İçin Para Artı Takas Teklifi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan İrfan Can Eğribayat İçin Para Artı Takas Teklifi

1629125437312.png

Gelecek vaadeden bir transfer kaleci transfer yapmak isteyen Galatasaray, Göztepe'den Irfan Can Egribayat'ın transferi için resmen devreye girdi.

Fatih Terim'in talebi doğrultusunda yabancı kontenjanına takılmamak adına uzun vadede yerli kaleci ile devam etmek isteyen sarı-kırmızılı yönetim, Göztepe'den Irfan Can Egribayat'ın transferi için resmen devreye girdi.

Daha önce Fransa'dan Nimes ve Metz, İspanya'dan da Real Betis ve Levante ekiplerinin takip ettiği genç oyuncu için Almanya'nın Union Berlin takımının da devrede olduğu biliniyor.

2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan 23 yaşındaki file bekçisi Irfan Can Egribayat'ın transferi için 5 milyon euro bonservis bedeli talep eden Göztepe takas tekliflerine kapalı olduğunu Galatasaray'a iletti.

Galatasaray, Irfan Can Egribayat'ın transferi 2 milyon euro bonservis bedeli artı iki takas ile tamamlamayı planlıyordu. Transferin son gününe kadar süreci takip edecek olan Galatasaray, Göztepe'nin bonservis bedelinde indirime gitmesini bekleyecek.

Milliyet

Hava/yan toplarinda nasil? Hic bakici gözüyle izlemedim bu adami. Bizim türk kaleciler normalde yan toplarda ve ceza sahasi kontrolunda iyi olmuyorlar.

Ve bizimkiler baya kaleciye pas atiyor. Ayagi temiz mi?

Bu ülkede tek kötü kaleci var oda Muslera. Kim gelirse gelsin Muslera dan 10 kat iyidir...

Dememi isteyen insanlar var forumda ama bu Musleranın son 10 yılın en iyi kalecisi olduğunu değiştirmeyecek

Son 10? Belki de tarihin en iyisidir. Tek rakibi tafodur
Geldiği günden bu yana kıyasladım. Bana kalırsa dünyada ilk 10a kesin girer ama bizim gibi vefasız taraftara katlanmak zorunda naapsın. Muslera başarıya o kadar alıştırdı ki bizim taraftarı en ufak hatada millet çıldırıyor. Muslera Türkiye'de ki kalecilik çıtasını en tepeye çıkaran adamdır. Altaya geçen sene söven taraftarları vardı bizim taraftar adama yanıyor şimdi. Türk kaleci bulmalıyıza katılıyorum ama musleraya kimse kötü kaleci diyemez. Saygısızlık yapılıyor

Üst Alt