Galatasaray'dan 'Maket Taraftar' Uygulaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan 'Maket Taraftar' Uygulaması

seyirci zaten müşteridir. seyircisiz macta bile müşteriyi nasıl kazıklarım projesi. öncelikle kombine alanların zararlarını karışlasınlarda görelim

Imkani olan arkadaşlar destek olsun, uefaya artı gelir bildirimi yapmamız lazım önemli bir gelir kaynağı bizim için.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyatı sozlukte falan elestirmisler niye 30 TL değil orayı yıkarlar tarzı mesajlar okudum.
Bizim insanımız zannediyor ki yapilan şeyin maliyeti yok. oo 150 lira taraftarı dudukluyecekler.

fiyatta normal planlama da. Şimdi mac bası 50 lira olan şey ile her mac ayrı ayrı ugrasildigini düşünün 52000 kişi oldu her iki haftada bir mac gunu 52000 adet maketi al koy kaldır ölme eşeğin ölme. Kocaman şeyin de. maliyeti minimum 25 liradır daha ucuza yaptırma şansımız çok az.
gel gelelim adet başı 25tl kar olan şeyden mac başı 1.3 milyon TL 3 mac için 3.9 milyon TLlik bir kazanç elde edilir.

Mevcut haliyle düşünelim 125 TL kar ve toplam 15bin adet taraftar 1.8 milyon TL kar her 6bin katılımda 600 bin top kazanç. Bir kere yap dursun. Kulüp 30 bin kisi gelir diye düşünmüş ki sürumden kazanmanin zorluğu yerine toplu is yapmak istemis bence doğru planlama.

Sosyal medyada hala yok kombinem vardı yandı diye ağlayan kişileri goruyorum. Hayır tff 3 mac saha kapatma cezası verse kombinem diye aglanacak miydi veya fener gibi havlu atıp 7. olsak kombinecilerin kaç tanesi gidecekti maça.
Kulüp yerinde olsam ufak bir anket ile kombine sahiplerinin fikrini alıp bu duruma ağız yapanlara kombine satmaz tribüne gelecek susmayacak gerçek taraftara daha uygun fiyattan verirdim.

Hafta sonu bizim Gladbachın stadında tv başında görme fırsatım oldu bu maketleri.

Bence pek bir artısı yoktu da yani biraz maddi boyut dışında.

sent via GSC

kral

EaEny5-XsAIqfFX

Üst Alt