Tier 3 - Galatasaray'dan Mangala'ya Teklif - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Galatasaray'dan Mangala'ya Teklif

Futbolculari demiyorum bizim taraftarın kafası gidik. Fener taraftarı gibi olmaya başladık gittikçe daha kötüleşiyor.

Takıma gelirsek bir sıkıntı yok öyle. Takımın yarısı yokken bu tarz puan kaybı olması normal hatta ilk yarıda ona rağmen maçı bitirebilirdik.
Kafasi gidik taraftarlari blokluyorum knk. Senin boyle bi sansin yok admin oldugun icin demi.

Cok kotu lan, insana gorev biraktiracak tipler var sinek gibi vizildiyorlar paso :asd:

Belcikaliymis ve ustelik neredeyse her mac oynayan oyunculari. Az paraya birakmazlar ama istiyorsak almamiz lazim zaten oynayan bir orta saha oyuncusunu cift haneli rakamdan az bir meblaga alamazsin.

Juve de istiyormus. Nottingham 13 milyona aldi bunu. Düzenli oynuyor ve daha 25 yasinda. Cok saglam topcudur. Stuttgart zamanlarindan biliyorum kendisini.

Kisacasi kesinlikle alamayiz, 20‘nin altina birakmazlar. Gecelim.

Inandirici degil. Bizim alacagimiz oyuncu ya takiminda dogru dürüz oynayamayan, yüksek maasindan kurtulmaya razilar diye kiralik yollayacaklari oyuncu, yada Scoutlara güvenip, fazla öne cikmamis bir maks 5 milyon bonservis ve 1 milyon maasli genc bir OS.

25 yaşında bir oyuncu gerçekten iyiyse, oynamak istiyorsa, yatmayacaksa premier ligi bırakıp gelmez, yada kulübü bırakmaz. Gelenlerin hali ortada işte. Bu basit mantık işliyor ne yazık ki.

Adam ne yedek ne de yaşlı. Kiralık vermezler herhalde ve bonservisini de ödeyemeyiz.
İyi futbolcu ama neredeyse imkansız bir transfer.

Genç, katkı veren, iyi oynayan oyuncuyu niye kiralamak yada elden çıkarmak istiyor ki kulübü. Bu soruyu Angelino transferinde de sormuştum. Cevabını yaşayarak öğrendik.

Üst Alt