Galatasaray'dan Nuri Şahin Hamlesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Nuri Şahin Hamlesi!

31 yaşında o yüzden kısa süreli sözleşme/maç başı ücret yalan olur. Ama vizyonu ve futbolun saha dışındaki kısmı ile ilgili bilgisinden dolayı gelmesini isterim.

Hagi ile Tugayı çağıralım bundan daha yetenekli oynar. bu adam 30 yaşında dedeye döndü hız olarak...

illa gurbetçi türk olsun diyorsanız bunu getirin...!

Nuri yi cok severim ama futbolcu olarak gelmesini istemem cünkü kendinden nefret ettirir.

Normal bir ülke olsak böyle dünyaya acik ve donanimli bir adami ileride federasyon baskani yapmak lazim derdim ama malum bizde isler donanimla tecrübeyle falan olmuyor. Kafasi ancak tugla ve cimento ya basan adami federasyon baskani yapiyorlar burada.

Futbolcu olarak da gelmesini isterim, yonetici olarak da gelmesini isterim.
Kariyerini takip ettim. Acikcasi cok iyi noktalara geldikten sonra beklenenleri hic karsilayamadi.
Cok sert bir dususu oldu.

Bizim ligde Emre Belozoglu gibi is yapar. Topu alir saga sola cok iyi dagitir ama fiziki olarak hic bir sey beklememek lazim.
Cok dusuk garanti ucret arti performans bazli sozlesme ve 1+1 yillik sozlesmeye hayir demem.

Cok agir. Dinamik orta sahalara karsi baya küfür yer burda.

Hizlari ölcüyorlar Bundesligada her sene. Ben bunun kalecilerden bile düsük km/h rakamlari oldugunu hatirliyorum. Ligin en yavas oyuncusu olmaliydi istatisiklere göre.

Sekidika'dan sonra bize yüksek fiyat çekerler.Bonservissiz olursa bize gelir.Haberlere göre Ts anlaşmış..
Top sürme/Dribling ve hızı/çevikliği çok iyi.
Yetenkli çocuk, gelmesini desteklerim.

Bu "Gençlik Aşısını" yapalım, kafamız rahat olsun ᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ

- Mehmet Özcan (21)
- Emre Kılınç (25)
- Kerem Aktürköğlu (21)
- Kaan Ayhan (25)

Transfer Istihbarat Şefi

Üst Alt