Galatasaray'dan Örnek Organizasyon


Galatasaray Kulübü, Dünya Engelliler Haftası etkinliği olarak geliri Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na bırakılmak üzere özel bir balo düzenledi.
gssss_1.jpg

Çırağan Palace Kempinski'de düzenlenen baloda davetliler, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na destek amacıyla ücret ödeyerek yer alırken, yoğun katılım olduğu görüldü.

Organizasyonda, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyeleri, futbol takımı oyuncuları, teknik direktör Igor Tudor, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları ile teknik heyeti ve çok sayıda davetli hazır bulundu.

Başkan Dursun Özbek, etkinlik öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Dünya Engelliler Haftası içinde bulunulduğunu hatırlatarak, "Galatasaray'ın sosyal duyarlılığı çok fazladır. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yıllar önce Özhan Canaydın başkanımız tarafından kuruldu ve onlar da hem Türkiye'ye hem de Galatasaray'a büyük başarılar getirdi. Dünya ve Avrupa çapında başarılar kazandılar. Takımımıza destek mahiyetinde bu gece tertip edildi. Emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Tüm masalar satılmış vaziyette." ifadelerini kullandı

Beinsports

 
Zamaninda oyuncularina bikerek isteyerek 3 kurus maaslarini odemeyip basarili olan her seyi mahvetmekten sorumlu olan yonetimin yaptigi organizasyon.
Tabi canim ornek organizasyon yersen

Ayrica bu bildigin ayiptir ikinci sinif muamelesi gostermektir. Koskoca kulup futbola ayirdigi butcenin 100de birini buraya veremeyip boyle parali organizasyon duzenlemesi feci bir olay. Gerek var miydi buna yine tekerlekli sandalye takimi ugruna bir organizasyon ayarlayip bu oyunculari biraz manevi olarak onurlandirsaydiniz daha iyi olurdu.
Kulubun basinda yeteneksiz bir herif olunca bunlar normal gerci, sagda solda nasil organizasyon yaptik diye ego kasar
 
Son düzenleme:
Üst Alt