Galatasaray'dan Radamel Falcao Bombası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Radamel Falcao Bombası!

Gomis 33 Falcao 32 yaşında pek bi fark yok Gomis 6 milyon civari para aldi bu sene 15 milyona Gomisi satarsak aynı parayi verip almak mantıklı olurdu ama geleceğini sanmıyorum. Anca garanti yıllık 5-6 verip birde en kötü 3 yıllık sözleşme yapmak lazım.

bu adamı her kim takıma istiyorsa böyle bir bekleyiş içinde olduysa kendisini ve falcao'yu memnuniyetle şöyle bir gifle ödüllendirmek isteriz. falcao nedir yahu ? hem yaşlı hem dünya para istiyor .

Eğer gerçekten maddi durumumuz sıkıntılı olduğu için geldiği sene gol rekoru kıran Gomis 'i satmak zorundaysak yerini herhalde kiralık A.Musa sözleşmesiz A.Herhandez ile filan anca doldurabiliriz

Tutup Gomis 'i satıp Falcao 'yu getirecek ekonomik durumumuz yok ...

Falcao dediğiniz adam 2-3 sene evvel sakatlıktan koşamaz haldeyken bile önce ManU, ardından Chelsea'de oynamış biri.

Sakatlanmadan evvel bana göre aktif en iyi forvetti. Monaco'da da eski formunda olmasa bile hala iyi işler yapıyor. Monaco'dan ayrılsa bile buraya yolu düşmez.

Süslü transfer haberi yazılmasın demiyorum ama sadece mantık kurularak yazılsın. Lacazatte,Falcao falan yazılıyor ciddi ciddi. Ayıp yahu.

Üst Alt