Tier 1 - Galatasaray'dan Sam Adekugbe Atağı | Sağlık Kontrolünden Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray'dan Sam Adekugbe Atağı | Sağlık Kontrolünden Geçti

Beklenti yüksek değildir zaten. Dubois hem yabancı kotasından yiyor, hem pek verimli de olamıyor solbekte.

Kadroya girerse ne ala, giremezse de mühim değil. Ha, sürpriz yapıp göz doldurursa bir şekilde bonservisi de alınır sonrasında...

Karşıyım böyle emek vermeden birşeylere konanlara 2 ay durup cvsine şampiyonluk yazdıracak

Zaten okan,emre,midso,yusuf,mata ve rossa saldırmamak için zor zaptediyorum kendimi bide bu çıktı şmdi

Sanmıyorum alacağımızı.

Mevcut seviyesi Dubois'in sol bek olmayan performansından daha mı iyi olacak orası önemli.

Evet kadroda Kazımcan ve Dubois var şu an. Emre'yi sağmıyorum zira tek tecrübeli sol bek olsa da sakatlık problemi var.

Ama Kazımcan ve Dubois'ten birinin yerine bu çocuğun oynaması mı?

Yoksa Rashica yerine Zaniola'nın monte edilip, arkasında Kazımcan ile desteklenmesi mi?

Kazımcan'ın olmadığı zamanlarda ise Dubois + Yunus/Barış vs ile devam etmek mi?

Sanmıyorum alacağımızı.

Mevcut seviyesi Dubois'in sol bek olmayan performansından daha mı iyi olacak orası önemli.

Evet kadroda Kazımcan ve Dubois var şu an. Emre'yi sağmıyorum zira tek tecrübeli sol bek olsa da sakatlık problemi var.

Ama Kazımcan ve Dubois'ten birinin yerine bu çocuğun oynaması mı?

Yoksa Rashica yerine Zaniola'nın monte edilip, arkasında Kazımcan ile desteklenmesi mi?

Kazımcan'ın olmadığı zamanlarda ise Dubois + Yunus/Barış vs ile devam etmek mi?
Cevabı vermişsin aslında. Bunları diyorsan, Adekugbe olmazsa mutlaka bir yerli solbek alınsın da demen gerekir...

Bu adamın hücum gücü zayıf diyorlar ama bence gayet doğru yerlere çıkarıyor topu çizgiye indiğinde görerek oynuyor ezber kullanmıyor topları. Bizim gibi rakip sağada oynayan bir takımda çok daha iyi gösterecektir hücum gücünü.

Ben tam anlamadım Antep ve Hatay'dan gelen yabancılar yerli mi sayılacak sezon sonuna kadar?

Böyle bir şey yapacaklarına niye direkt yabancı sayısını sınırsız yapmıyorlar

Üst Alt