Galatasaray'dan Steven Nzonzi Kararı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Steven Nzonzi Kararı

Sezon başı Roma'dan kiralanan Steven Nzonzi için Galatasaray kararını verdi...

1573981005899.png

Galatasaray'ın sezon başında Roma'dan 1+1 yıllığına kiraladığı Steven Nzonzi için yeni gelişmeler yaşanıyor.

İtalya basınında çıkan haberlere göre sarı kırmızılı takım, Fransız orta sahanın performansından çok memnun kaldı ve opsyionunu kullanmaya karar verdi.

Sezon başında Roma ile yapılan sözleşmede Nzonzi'nin 2. sene kiralanması için İtalyan kulübüne 500 bin euro ödeneceği belirtiliyordu.
Galatasaray, böylece sezon sonunda Roma'ya Nzonzi için 500 bin euro ödeyecek.

Hurriyet

Normali bu sen bizim 1.5 senelik daha oyuncumuzsun diye takimi sahiplenmesi amaçlanıyordur. Ayni isi leminaya da yapabilirsek performansı 1.5kat artacağına eminim

##Hemen bir portekizli hoca##

Nzonzi iyidir gençler. Hele 3lü savunma olursa göbekten muazzam katkısı olur hem öne top çıkarmakta hem de defansın organizasyonunda gol yemeyen canavar bir takım haline gelebiliriz.

Bana göre zaten 2 bek ve kanat kısmına çözüm bulduğumuzda bu takım uçar gider.

Nzonzi bir sene daha kiralanabilir. Ayrıca Lemina direk opsiyon ile satın alınabilir. Performansı artmaya başladı. Gayet iyi bir Lemina izledik Gazişehir maçında ben memnun kaldım.

Sorun nzonzi de degil onu kullanmasini bilmeyenlerdir. Sen araba kullanmasini bilmedikten sonra, eline Ferrari yada Renault verseler ne fark eder..

Nzonziyi izleyenler bilir, bu adam bize asla gelmez dediniz. Simdide gitsin diyorsunuz, evet bize selcuk inan gibiler laik :/

Böyle bir adam bulmuşuz, üzerinde düşünmeye bile gerek yok. Son yıllarda yapılan açık ara en iyi transfer. 2021 de kiralık sözleşmesi bittiğinde de uygun maliyetle bonservisini alırız muhtemelen...

Üst Alt