Galatasaray'dan Transfer Bombası, Süpriz İkili Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Transfer Bombası, Süpriz İkili Galatasaray'da

Eger dogruysa iki tane berbat transfer, Yusuf Trabzon'da tutmadi, Bursa'da tutmadi, tek yaptigi topu alip sag sola bakmadan dikine kosmak ve pozisyonun icine etmek. Adem'i yazmaya bile gerek yok. Adem yerine Ali Yavuz 3.forvet olsa ne kaybederiz?

Fatih hoca hatalardan ders cikarmadi demek.

bıktım artık ya.. Sırf ucuz diye bizim seviyemizden çok uzakta olan yerlileri takıma alıyoruz. Fatih Terim'in bu yönünü hiç sevmiyorum işte. Hamza zamanında Jem'i aldı diye ortalık ayağa kalkmıştı.

Terim alınca hep "bir bildiği var" deniyor. Ömer Bayram,Muğdat,Yiğit Gökoğlan hamlelerinden gördük ne bildiğini..

bıktım artık ya.. Sırf ucuz diye bizim seviyemizden çok uzakta olan yerlileri takıma alıyoruz. Fatih Terim'in bu yönünü hiç sevmiyorum işte. Hamza zamanında Jem'i aldı diye ortalık ayağa kalkmıştı.

Terim alınca hep "bir bildiği var" deniyor. Ömer Bayram,Muğdat,Yiğit Gökoğlan hamlelerinden gördük ne bildiğini..
Ne bildi olacak mal mal transfer yapiliyor hocada izin veriyor, adem kim? Düne kadar ana baci düz gidilidi bizim maclarda, neden aliniyor sirf bonservizi elinde diye, bizim alt yapidaki forvetin de ödenecek bonservizi yok onun günahi ne? Yusuf desen al sana bir tane daha ise yaramiyacak kafasiz kanat oyuncusu, ne kadar cöp varsa bizim takima geliyor, sonra lig baslayinca yedek külübesine bakinca hoca ne yapsin girdirecek oyuncu yok diyoruz ama bunun suclusu kim?

Ne bildi olacak mal mal transfer yapiliyor hocada izin veriyor, adem kim? Düne kadar ana baci düz gidilidi bizim maclarda, neden aliniyor sirf bonservizi elinde diye, bizim alt yapidaki forvetin de ödenecek bonservizi yok onun günahi ne? Yusuf desen al sana bir tane daha ise yaramiyacak kafasiz kanat oyuncusu, ne kadar cöp varsa bizim takima geliyor, sonra lig baslayinca yedek külübesine bakinca hoca ne yapsin girdirecek oyuncu yok diyoruz ama bunun suclusu kim?

aynen öyle. Yunus Akgün diye genç var.. Kullan onu kardeşim. Adem'den ne kadar kötü olacak ki? Eğer gerçekten kötüyse de git daha genç birisini bul. Adem nedir ya?

Şimdi herkes Muğdat'tan iyidir filan diyor da yahu alt yapımızda Adem Büyük kadar forvet oynayabilecek 1 tane genç yok muydu ? sonra gençler sözleşme imzalamıyor diyoruz Atalay&Yunus filan yerinde olsam benim yerime Muğdat'ın Selçuk'un Ömer'in Sinan'ın sürekli oynadığını görsem ben de sözleşme uzatmazdım

Üst Alt