GSC Haber - Galatasaray'dan Uğurcan Çakır Atağı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'dan Uğurcan Çakır Atağı!

Etiketi ve Trabzonlu olması nedeniyle Yusuf' u isteyebilirler, bir de kaleci Batuhan' ı belki...Üzerine 4-5 milyon verilip alınmasını isterim. Yerli rotasyonu durumuna göre Muslera ile dönüşümlü süre alırlar. Uğurcan geçen yılki performansını gösterirse zaten hiç kimseye kaptırmaz formayı...

MM, Yunus, Cicaldau filan takasta olmaz. Adamlar bütçeyi küçültmek için Uğurcan' ı satmak zorunda kalabilrler diye ihtimal oluşmuşken, bunların herhangi birini niye takasta 3-5 milyona saysınlar?..

Uğurcan-Doğan-Okan-Batuhan-Günay dan birisi 2. kaleci olacak gibi görünüyor.

Makul bedelle transfer edilirse Doğan da tercih edilebilir. Göstereceği performansa göre sonraki sezon planlaması yapılır. Şu an pek güven vermiyor gibi ama böyle denemeler yapılmalı...

Transfer söylentilerine bakınca otomatik olarak herkes kalecinin yerli olması gerektiğini düşünüyor ama bizim oyun yapımızda kalecinin ayağı önemli. Uğurcan çok iyi bir çizgi kalecisi ama ayakları felaket. Bu yerli kuralına ne olur bil iyorum ama bizi çok zorlayacak bir durum. Ayrıca seçim sonucuna göre yabancı durumu tekrar revize edilir muhtemelen.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer söylentilerine bakınca otomatik olarak herkes kalecinin yerli olması gerektiğini düşünüyor ama bizim oyun yapımızda kalecinin ayağı önemli. Uğurcan çok iyi bir çizgi kalecisi ama ayakları felaket. Bu yerli kuralına ne olur bil iyorum ama bizi çok zorlayacak bir durum. Ayrıca seçim sonucuna göre yabancı durumu tekrar revize edilir muhtemelen.

Ayağı Muslera' dan kötü değil. Daha önemlisi, Muslera gibi değişik fanteziler de denemez...

Etiketi ve Trabzonlu olması nedeniyle Yusuf' u isteyebilirler, bir de kaleci Batuhan' ı belki...Üzerine 4-5 milyon verilip alınmasını isterim. Yerli rotasyonu durumuna göre Muslera ile dönüşümlü süre alırlar. Uğurcan geçen yılki performansını gösterirse zaten hiç kimseye kaptırmaz formayı...

MM, Yunus, Cicaldau filan takasta olmaz. Adamlar bütçeyi küçültmek için Uğurcan' ı satmak zorunda kalabilrler diye ihtimal oluşmuşken, bunların herhangi birini niye takasta 3-5 milyona saysınlar?..

Uğurcan-Doğan-Okan-Batuhan-Günay dan birisi 2. kaleci olacak gibi görünüyor.

Makul bedelle transfer edilirse Doğan da tercih edilebilir. Göstereceği performansa göre sonraki sezon planlaması yapılır. Şu an pek güven vermiyor gibi ama böyle denemeler yapılmalı...
Muhammedi istiyorlarmış takasda kullanıp üstüne bir miktar para vererek alabiliriz aslında.

Ayağı Muslera' dan kötü değil. Daha önemlisi, Muslera gibi değişik fanteziler de denemez...
İki kalecinin karşılaştırılması yapılmıştı geçende. Hem kurtarış yüzdesi hem de uzun pas yüzdesinde çok büyük fark var Muslera lehine. Hadi kurtarış yüzdesi takımla ve senelik takım durumuyla biraz açıklanabilir ama uzun pas yüzdesi böyle bir şey değil. Yani kendim de görüyorum milli takımda falan da izledim pasları ya taca ya rakibe atıyor Uğurcan. Muslera merkeze attığı saçma paslar hariç beklere oynadığı orta/uzun paslarda (mükemmel olmasa da) çok geliştirdi kendini son yıllarda. Önde baskı yapan takımlara karşı nasıl çıktığımızda bakarsanız çok rahat anlayabilirsiniz.

Sonuçta elbette yabancı sınırına karşı tedbir olarak alınabilir ama kafamız çok rahat olur mu emin değilim.

Üst Alt