Galatasaray'dan Yunus Mallı Hamlesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Yunus Mallı Hamlesi

Belhanda Seri Lemina Nzonzi Donk ve zaman zaman Feghouli'nde oynadığı bölgeye (en düşüğü min 2 m euro alan Donk) sol bek diye transfer edilen 500 bin euroya oynayan Ömer Bayramı ilk sıraya yazıyoruz böyle hamlelere gerek yok

Ulan arkadas bi yunusu gönderip diger bi yunusu almak da tam bizlik olur.

Yeter yahu, adam akilli oyuncular alin su takima.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Aslında sorumun alt metninde bu sezon downfall yaşayan bir oyuncumuzun, şuan önümüzde ki ihtimallere göre eski değerine vurgu yapmak var ama öyle manyakça bir işe imza attı ki artık bu noktadan geri dönüş imkansız, Can Esmer dışında ben de dahil kimse bunu kabul etmeyecektir. İhtimallerinde böyle pahalı ve sinameki tat verecek isimler olması üzüyor. Bence taraftarın benimseyebileceği bir on numarayı transfer ile bulmamız pek mümkün değil. Fatih Terim'in de kafasında şuan net bir oyun planı yok bence, ana planı bu sezon çöktü zaten. 3-4-1-2 ile nereye kadar gidebileceği henüz belli değil çok güvendiğini de sezon genelinde kullanacağını da pek sanmıyorum. Ben pahalıya kaçmayacak tapusuyla alabileceğimiz yerli oyuncular dışında transfer istemiyorum. Ocak'ta zaten kaç mevkiyi revize edebilirsin ki Allah aşkına yav. Ruh hastası manyağı satarsak belki bir on numara alacağız işte, oradan gelecek parayla da ancak bck'nın bitik kagawa'sı tadında biri olur muhtemelen ya da bu sinamekilerden biri. Bence Feghouli ile idare edebiliriz bu sezon teşera filan olmayacak ise.. Eyyorlamam bu kadar üstad saygılar...
10 numara olmayan sisteme geçmeliyiz bu yüzden. İçimize yatan adamları almamız imkansız(sadece o pozisyon için değil zaten her pozisyon için geçerli)

Dediğin gibi devre arası onyekuru doğruysa en fazla 2 bilemedin 3 takviye olur. Onlar da takıma alışasıya 5-6 maç geçer. Bu süreci iyi geçirir de yarıştan kopmazsak şampiyon oluruz gene.

Bi de bu denklemlerin eşitliği berandanın kabul edilebilir bir miktara satılmasına bağlı :) saygılar bizden.

Üst Alt