galatasaray'ı yöneten resim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ı yöneten resim

CBM-p1wWsAA0WcU.jpg

Şu resimde gördükleriniz kimin başkan olacağına, kimin olmayacağına, kimin hangi tarihte gideceğine, kimin kovulacağına karar veren ekiptir.
yaşasın derin galatasaray.
yaşasın lise.

onlar activia yemeli bence hocam. çünkü hiç bir zaman galatasarayı liseden koparamayacaklar.
ben ünal aysal'ın galatasaray deyince çok daha geniş bir camia olarak düşündüğünü lise tayfasından kurtarmaya çalıştığını bu yüzden kurumsallaştığını ama yakın çevresi tarafından ihanet edildiğini düşünüyorum.

Yani bu kulüp lise ile sınırlı kalmamalıdır.

ben ünal aysal'ın galatasaray deyince çok daha geniş bir camia olarak düşündüğünü lise tayfasından kurtarmaya çalıştığını bu yüzden kurumsallaştığını ama yakın çevresi tarafından ihanet edildiğini düşünüyorum.

Yani bu kulüp lise ile sınırlı kalmamalıdır.

aysala ihanet edenlerin başında devlet yetkilileri de var. ama bunu açmaya gerek yok burada. ama ben aysalın asla lise düşmanı oldugunu düşünmüyorum. ki bugün onu aklayanda lisedir.

Bu liseliler küçük olsun benim olsuncu zihniyette Galatasarayın istikrarsız olmasının sebebi bu liseli grubu hep bi tavan yapıyoruz sonra dibe kadar çöküyoruz sebebsiz sadece futbolda degil diger şubelerde de böyle bunda liselilerin parmagı var.Tabi ki bi aristokrat grubu olark bi söz verilir ama acilen bunların idaresinden kopmamız lazım eskiden çok saçma gelirdi ama bugun hak veriyorum klübü yabancı bi sermaye grubuna bırakmayı en azından adam yatırımının peşinde koşar klübe zarar vermez ama liseliler verir.

Bence esas resim bu yaş ortalaması 75.

Ekli dosyalar

• galatasaray-in-olagan-divan-kurulu-toplantisi-yapildi.jpg
    galatasaray-in-olagan-divan-kurulu-toplantisi-yapildi.jpg
    37.8 KB · Görüntüleme: 50
aysala ihanet edenlerin başında devlet yetkilileri de var. ama bunu açmaya gerek yok burada. ama ben aysalın asla lise düşmanı oldugunu düşünmüyorum. ki bugün onu aklayanda lisedir.
lise düşmanı demeyelim de galatasaray'ı liseden büyük gördüğünün hakkını verelim bence.
Aysal lise takımından bir dünya takımı olmaya atılacak adımları atmaya başlayan vizyon sahibi bir başkandı ama çıkarları uğruna başkanı birçok kesimle karşı karşıya getirerek yıprattılar.Aysal 'ın yapmaya çalıştığı şey deli cesareti ister.Liseliler içnde birçok kişi karşısına aldı , medyayı , Fatih Terim'in destekçilerini , taraftarın belli bir siyasi görüşe körü körüne bağlı olan kesmini , menajerleri ve tabii ki fenerbahçe camiasını , iktidarı ..

Tek başına birçok cephede savaşan bir liderdi ve taraftar olarak yeterince destek olduğumuzu düşünmüyorum.Realist biri olarak yalnız bırakıldığını düşündüğü için ayrıldı.

Son düzenleme:
Allah'tan dün lise dışı alım ücretlerini 20bin tl yapmadılar, aksi halde paso liseli üye alımı olacak dışardan kimse girmeyecekti..

Üst Alt