Galatasaray'ımızın Ligde Oynayacağı 5 Maçı İstanbul'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımızın Ligde Oynayacağı 5 Maçı İstanbul'da

04451582-916d-48e1-84e5-2147863fcdb7-Kopya.png

Takımımızın, Süper Lig'de Sivasspor deplasmanına kadar olan 5 maçı İstanbul'da. Bu sürede takımımız Ziraat Kupası maçları hariç İstanbul dışına çıkmayacak.

Oynacağımız Maçlar:

♦Kayserispor
♦Kasımpaşa (D)
♦Yeni Malatyaspor
♦Fenerbahçe (D)
♦Gençlerbirliği

GSCHaber

21 sene olmuş dile kolay. Son iki derbiye bakarsak fb çok zorlanmaya başladı. Eskiden bize hiç şans dahi vermeden yenerlerdi. Patlamaya yakınlar bence de.

saçma sapan triplere girmeden oynarsak ve sakatımız olmazsa, onlara ters gelecek bir kadromuz olduğunu düşünüyorum. emre-lemina-onyekuru-falcao-sekidika 5 lisinin farklı işler yapabileceğini düşünüyorum

Kadikoy'e kadar fikstur gayet musait. Pasa'yi da yenecegimizi dusunuyorum. Boylece Kadikoy'e 6 maclik seriyle gitmis oluyoruz. Fb Trabzon'da puan birakirsa Kadikoy'deki macta aramizdaki puan farki 1 ya da 2 oluyor. Hadi Kadikoy'den de 1 puan aldik diyelim. Peki ya sonra? Iste benim umitsizligim de burada basliyor. Su 4 deplasmanin hicbirine 3 yazamiyorum. Fb'nin ise bizim derbiden sonra Antalya disinda tum deplasmanlari yumusak. Bjk deplasmanlari var ama bjk o maca bayagi hedefsiz cikacak bence.

EPTxmwOW4AAGh9Y

Üst Alt