Galatasarayımız'ın Yeni Transferlerinin İmza Töreni - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasarayımız'ın Yeni Transferlerinin İmza Töreni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişte FB'nin yaptığı siz hepiniz biz tek geyiğini yapmıyor en çok buna sevindim, çok usturuplu bir şekilde döşüyor, manasız şekilde elalemi kendimize karşı hırslandırmaya gerek yok. FB'nin son hafta bu kadar şampiyonluk kaybetmesinde önemli bir etkendi mesela bu durum.

Valla sevmeye başladım başkanı, usulunce şu çanakkale olayına da cevap verirse tadından yenmez.

Geçmişte FB'nin yaptığı siz hepiniz biz tek geyiğini yapmıyor en çok buna sevindim, çok usturuplu bir şekilde döşüyor, manasız şekilde elalemi kendimize karşı hırslandırmaya gerek yok. FB'nin son hafta bu kadar şampiyonluk kaybetmesinde önemli bir etkendi mesela bu durum.

Valla sevmeye başladım başkanı, usulunce şu çanakkale olayına da cevap verirse tadından yenmez.
Abi geçen de dediğin gibi o meseleye hiç girmesin bence o seviyeye inmeye gerek yok..

1481 den girerim mohaçtan cikarim dedi :D

önümüze geleni ağır tokatlayıp geçelim, kimseyi konuşturmayalım. O gücümüz var. Yeter ki konsantre olalım, istekli olalım.

Bugünkü konusmasini cok begendim.

Böyle akli basinda icerigi dolu aciklamalar sacmasapan saldirici bos aciklamalardan her zaman daha iyidir.

ultrAslan yapıyor onu.

Apo konusmaya basladigina göre kapatabiliriz yayini.

Eline agzina saglik Mustafa baskan. Apo nun ona buna bin tane tesekkür ettigi laflari dinlemek istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt