GSC Haber - Galatasaray'ın 6. Başkan Adayı Yiğit Şardan Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'ın 6. Başkan Adayı Yiğit Şardan Oldu

listesi mustafa cengiz'in yönetiminde olan adamlardan oluşuyor bir nevi mustafa cengiz adına aday olmuş gibi.

Ben Burak Elmasın gelmesini istiyorum ancak Adnan Polat kötü başkan değildi bence iyi transferler de yaptı ancak yerli oyuncu ya hiç önem vermedi mesela yabancı kuralı vardı onun döneminde Keita Baros elano jo giovanni dos Santos misimovic insua loric cana meira gibi Avrupa isimli futbolcular alinmisken defansta servet orta saha da Mustafa Sarp Ayhan Akman barış özbek gibi oyuncular vardı yerli yabancı oyuncular arasında kalite farkı vardı yönetimide Adnan Polatı yarı yolda bıraktı uefa da son 16 ve son 32 yi görüyorduk atletico ya nasıl atletico ve hamburga nasıl elendiğimiz halen biliniyor burda Adnan Polat başarılı demiyorum ama Avrupa da bizi başarısız yapmadı gorusundeyim biraz şans olsa 2009 da finaldeydik

Yalnız Şardan'ın listesinde proje mroje yok ama maddi olarak baya güçlüler diğerlerine göre bakalım nolacak ama ben yinede istemem uzun vadede zararı olabilirç

Üst Alt