"Galatasaray'ın düşmanı Galatasaraylılar'dır!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'ın düşmanı Galatasaraylılar'dır!"

''Galatasaray'ın düşmanı, Galatasaraylılardır. Biz bu virüsü çözeceğiz. Hataları ve sevapları ile bizden evvelkiler bir şeyler yaptılar. Doğruları, takdir etmek önemli. Yanlışlara da düşmemek, ders çıkarmak burada bizim görevlerimizden biri. Ben diyorum ki, 'hep beraber maç seyredelim'. Ben kendi Galatasaraylımla yan yana maç seyredemezsem Fenerbahçeli ile nasıl maç seyrederim. Bu örneği evvela kendi içimizde vermemiz gerekiyor.''

Aysal'in 4 yil önce dedikleri hala gecerli.

Bakiyorum da liseli ergenler gibi podyuma sen ciktin, sen cikmadin, sen davet edildin, sen davet edilmedin gibi sacma sapan muhabbetler dönüyor.

Hala bu meseleyi kurcalayan teknik patronumuz SN Hamza Hamzaoglu'nun da bu polemige dahil olmasi beni derinden üzdü.

Sampiyon olmusuz, sezon basinda hedefledigimiz 4.yildizi takmisiz ama sonrasinda bir sürü olay olay. Su zamanin en keyifli zaman olmasi gerekirken olanlara anlam veremiyorum.

Kupa mesaisinden önce olacak is degil gercekten. Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst dahil diger personellerin bize cok faydasi dokunmstur ama bunu daha fazla medya önünde dillendirmeye gerek yoktur.

Bunu dogru demis Baskan, ama bundan bir kac sene sonra Galatasaray tarihinin en büyük manevi yikimlarindan bir tanesine sebebiyet vermesi de isin garip durumudur. Kirginliklar herzaman olabilir ve dogaldir, ancak bu kirginliklara sebebiyet verenler, kirginlik yasayanlardan daha fazla sucludur.

Evet, sorun zaten burada yatiyor. Insanlar gecmisten ders almiyor, ve ayni hatalari maymun gibi tekrarliyor.

Kurdu bravo ben de severim kendisini ama söylediklerine haklı olmakla birlikte aynısını kendi de yaptı.

Biri değil ki hepsi ayrı manyak oluyor bizim yöneticilerin.

Aynen katılıyorum. Bir de tabiki yeniçeri ocağını da unutmamak gerekiyor Sabri-Selçuk-Burak elebaşlarından oluşan. Profesyonellikten uzak gazla çalışan amatör ruhlu profesyonel lisanslı "futbolcular". İnsan bir nebze Sneijder'i örnek alır be kardeşim. Adamın CV'si dünyanın en güçlü takımlarıyla kupalarla dolu. Adama parasını ödeyemediğimiz zaman oldu sesini çıkarmadı çıktı aslanlar gibi tek başına feneri yıktı. Ama bizim yerliler, hep şovenistlik hep artistlik. Ali ve Abdo yaşını başını almış adamlar ama hareketler ergen çocuk misali. İçimizdeki irlandalılar bunlar ve bunların yeniçeri askerleri işte. ALLAH Galatasarayımızı hem iç hem dış düşmanlardan korusun..

Bunu dogru demis Baskan, ama bundan bir kac sene sonra Galatasaray tarihinin en büyük manevi yikimlarindan bir tanesine sebebiyet vermesi de isin garip durumudur. Kirginliklar herzaman olabilir ve dogaldir, ancak bu kirginliklara sebebiyet verenler, kirginlik yasayanlardan daha fazla sucludur.

Evet, sorun zaten burada yatiyor. Insanlar gecmisten ders almiyor, ve ayni hatalari maymun gibi tekrarliyor.

Ünal Aysal'ın bırakıp gitmesi üzücü ve yanlış da olsa en büyük manevi yıkım diyemeyiz.

:D

4 YILDA 3 SAMPIYONLUK GÖRMÜS TAKIMI KURAN ISIM ÜNAL AYSAL'DIR. BU BÖYLE KALACAK!

Sevgiler.

3 senede 2 sampiyonluk gormus takimi kuran ve ayni takimi 4. senenin basinda batirip kacan aysaldir
duzeltelim

ayrica niye aysaldir da mesela tulun yada durust degildir
aysalin ne kadar involved oldugunu nerden biliyoz

Başkan sıfatına haiz kişinin daha dikkatli olması gerekirdi. Apo ya da Dürüst ün günahları bir tarafa yaptıkları olumlu işlerin hakkı verilmeli. Sana o kadar laf etsinler sen yine de maddi destek ol, oyuncularla tek tek ilgilen kısaca başarının mimarlarından ol sonra biri çıkıp fırsatçılık peşinden koşsun,olmaz.

Ben de olayın abartıldığı konusuna mutabıkım ancak hakkaniyet, vefa gibi kavramların da üzerinde durmak lazım. Ayrıca insanları sürekli siyasi görüş ve davranışları noktasında kategorize edip ona göre kritize etmek de pek sağlıklı değil.

Klasik şeylerle Sn.Aysal ı eleştiren taraftar profili ;

tumblr_lwhu1bIoLG1r6aoq4o1_500.gif

Aysal biraz da şeyh uçmaz müritleri uçurur vakası oldu. Tarihin en kötü sezonunu geçirmiş camianın başına getirildi. Camia onun kadar kimsenin arkasında durmadı. Doğru demiş Aysal orada ama kendi uygulamadı.

3 senede 2 sampiyonluk gormus takimi kuran ve ayni takimi 4. senenin basinda batirip kacan aysaldir
duzeltelim

kaçarken de selçuk ve burak kazmalarına zam yaparak bizi onlara 2019 yılına kadar mahkum etmiştir

bunu ekleyelim CUND

hajrovic
ontivero
prandelli
hajrovic,ontivero,burdisso

Emre utkucan bu oyuncular için olumlu rapor verilmediğini açıklamıştı

bunlar mancio'nun menajer arkadaşlarının oyuncuları r'das

komisyoncu mancio eseri

lakin aysal güzel giden yönetimi şampiyon olduktan sonra dağıtıp yetersiz bir yönetim kurarak çöküş sürecini kendisi hazırlamıstır

Selçuk ve Burak zam yapılarak 2019 yılına kadar sözlesme uzatılması benim için son nokta olmuştur

ben kendisini hiç iyi hatırlamıyorum

hajrovic,ontivero,burdisso

Emre utkucan bu oyuncular için olumlu rapor verilmediğini açıklamıştı

bunlar mancio'nun menajer arkadaşlarının oyuncuları r'das

komisyoncu mancio eseri

lakin aysal güzel giden yönetimi şampiyon olduktan sonra dağıtıp yetersiz bir yönetim kurarak çöküş sürecini kendisi hazırlamıstır

Selçuk ve Burak zam yapılarak 2019 yılına kadar sözlesme uzatılması benim için son nokta olmuştur

ben kendisini hiç iyi hatırlamıyorum

ewt.

duzeltelim

ispanyaya ujfayi getirmek icin aysal gitti
Sneijderi illahi almak istedigini Aysal dedi
Drogbayi getirecegine söz veren Aysaldi
Muslerayi taraftar ile beraber alip ftyi dinlemeyende Aysaldi.

Üst Alt