Galatasaray'ın Gözü Cornelius'ta! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
14_fenerbahceye-dev-golcu-andreas-cornelius_14906491282.jpg

Galatasaray'da yönetim transferin son gününde Danimarkalı forvet Andreas Cornelius'u bitirmeye çalışacak. .

Forvet transferi için büyük uğraş veren Galatasaray dün de hedefe ulaşamadı... Bu gece saat 24.00'de sona erecek olan transfer dönemi kapanmadan Sarı- Kırmızılılar'ın hamle yapıp yapamayacağı merak konusu...

Niasse, Okaka, Niang ve Sakho gibi isimlerde temas halinde olan Galatasaray dün son olarak Andreas Cornelius'la masaya oturdu. Yönetim, Atalanta'da oynayan Danimarkalı yıldızı bitirmeye çalışıyor.

Öte yandan Başkan Mustafa Cengiz, "Çok kısıtlı zamanımız var. Forvet için çabalıyoruz. Ücreti uygun, başarıya aç, karakteri düzgün futbolcular peşindeyiz. Olursa olur, olmazsa Ocak ayında olur" dedi.

Fanatik

Kenar ortayı çok yapan takımız o yüzden hava toplarıyla çok atabilir. Çok izlemedim kendisini tek bildiğim hava hakimiyeti. Duvar olma özelliği varsa hemen gelsin

gelirse niye geldin demem açıkçası

forvetsiz takımız sonuçta ihya edebiliritesi bile çok yüksek

güçlü yönü: kafasıyla top tepmek

Hava topları ve ön alan presi için fena değil. Bitirici değil ama çevresini yukarı çekebilir. Ha gözüm kapalı ilk 11'e yazar mıyım? Sanmıyorum. Hele bir gelsin de ona karar veririz :D

Nefes alsın yeter moduna girmek üzere taraftar. Nasıl oyuncu bilmiyorum tabi ama sadece Eren'le CL'ye gitmek delilik olur herkes biliyor.

Günaydın renkdaşlar Cornelius gelirse faydalı transfer olur ancak Cornelius Elmander tarzı bir futbolcu birde Traore olursa şuandaki şartlarda en makul transfer olur.

transfer politikamız hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz?

Şampiyon olduğumuzda, ekonomik durumu göz önünde bulundurduğumuzda kadro korunup bir orta saha bir stoper alsak - kiralasak kimse itiraz etmezdi. Ama transfer sezonu başladığında her şey unutuldu ve "transfer istiyoruz" diyen taraftarlar türedi.

Bu süreçte kimler geldi:

Muğdat, Onyekuru, Nagatomo, Emre Akbaba, Ndiaye. Altyapıdan parlayan oyuncular çıktı. Yunus, Celil vs. Bu isimlerin bugün yaptıkları ortada! Hepsi yerinde transferlerdi. İlk haftalarda olmamıza rağmen yapabileceklerini gösterdiler. Ndiaye'yi geçen seneden biliyoruz. Onun da tutma ihtimali yüksek.

Kimler gitti:

Gomis, Yasin, Tolga, Carole, Koray, Cavanda... Sözleşmesi biten ve uzatılmayanlar da eklenebilir.

Şimdi bu gelen ve giden oyunculara kim itiraz edebilir? Belki Gomis transferinde çatlak sesler çıkabilir. Bunun dışında bir itiraz olacağını sanmıyorum. Bu gelen ve gidenleri düşününce, ekonomik durum ortadayken bence transfer sezonu kötü geçti denilemez. Gomis gidişi bize acilen forvet ihtiyacı doğurttu. Ben bugün forvet transferinin de gerçekleşeceğine inanıyorum. Daha 13 saat var.

Şampiyon olduğumuzda, ekonomik durumu göz önünde bulundurduğumuzda kadro korunup bir orta saha bir stoper alsak - kiralasak kimse itiraz etmezdi. Ama transfer sezonu başladığında her şey unutuldu ve "transfer istiyoruz" diyen taraftarlar türedi.

Bu süreçte kimler geldi:

Muğdat, Onyekuru, Nagatomo, Emre Akbaba, Ndiaye. Altyapıdan parlayan oyuncular çıktı. Yunus, Celil vs. Bu isimlerin bugün yaptıkları ortada! Hepsi yerinde transferlerdi. İlk haftalarda olmamıza rağmen yapabileceklerini gösterdiler. Ndiaye'yi geçen seneden biliyoruz. Onun da tutma ihtimali yüksek.

Kimler gitti:

Gomis, Yasin, Tolga, Carole, Koray, Cavanda... Sözleşmesi biten ve uzatılmayanlar da eklenebilir.

Şimdi bu gelen ve giden oyunculara kim itiraz edebilir. Belki Gomis transferinde çatlak sesler çıkabilir. Bunun dışında bir itiraz olacağını sanmıyorum. Bu gelen ve gidenleri düşününce, ekonomik durum ortadayken bence transfer sezonu kötü geçti denilemez. Gomis gidişi bize acilen forvet ihtiyacı doğurttu. Ben bugün forvet transferinin de gerçekleşeceğine inanıyorum. Daha 13 saat var.

mantıklı konuşuyorsun

lakin forvetsiz kapatırsak net bir şekilde eksideyiz derim, hiçbir şeyin bir anlamı kalmaz

ben de forvet alacağımızı düşünüyorum

eğer öyle olursa bütçe de düşünülünce iyi bir transfer dönemi geçirdik diyebilirim

ama 13 saat transfer için çok kısa bir süre malesef

idare edecez mecbur. Tek forvetle olur mu? ama forvet olarak bunu alırsak CL'de grubumuzdaki iddiası en düşük takım biz oluruz. Artık yine Fatih Terim'den aşırı motivasyon ile birşeyler yapmasını bekleyeceğiz

Üst Alt