Galatasaray'ın İlk 11'i Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İlk 11'i Belli Oldu

Yedek kulübesine bak arkadas.

Ben kadroyu begendim Tarik ve Semih disinda. Tarik Sabri den bile beter bir bek.

Son düzenleme:
Emre 10 yıldır ne oynadı da hala oynasın diyosun.

Oynadığı zaman orta seviye maçlarda gayet iyiydi.

2011-2012 sezonunda play-off'a kadar çıkış yapan takımın en iyi isimlerindendi 8 ay boyunca.

2014-2015'de takıma girdikten sonra daha akışkan hucüm oynadık. Geçen sene istatistik bazında da verimli oldu.

Saçmaladığı zaman da var ama kim saçmalamıyor ki şu takımda.

Hocanın sürekli arayış içinde olması güzel bence fakat Semih ısrarından vazgeçmeli ve oyuncu değişikliklerinde daha erken davranmalı.

Adam kaç maç sonra ilk defa oynadı, heyecan normal. Bu Semih her maç ilk 11'de oynamasına rağmen maç başı 5 hata ortalamasıyla oynuyor, bunların birinde kesin gol yiyoruz.
Semih'e de güzel mesaj olur işte 1-2 maç kesik yerse. Adam her maç ilk 11'deyim diye kasmıyor.
Koray hiç oynamamış gibi konuşmayın çıktığı her maçta bu takımın oyuncusu olmadığı gösterdi heycan diyosunda bizim altyapıdan gelen emre can bile çok daha gayretli ve dikkad çekici oynamıştı koraydan

Yedek kulübesine bak arkadas.

Ben kadroyu begendim Tarik ve Semih disinda. Tarik Sabri den bile beter bir bek.
Çıkabilecek en iyi kadro çıkmış ben daha kötü bir kadro bekliyordum eldeki malzemeden dolayı hala kadroya laf eden var milled de bi acaip. musti takımla ciddi manada ilgileniyor belli hamza ile prandelli gibi ezber kadro çıkarmıyor

Koray hiç oynamamış gibi konuşmayın çıktığı her maçta bu takımın oyuncusu olmadığı gösterdi heycan diyosunda bizim altyapıdan gelen emre can bile çok daha gayretli ve dikkad çekici oynamıştı koraydan
Koray oynadığı maçlarda Semih'den daha çok ışık verdi bana göre. Emre Can zaten as oyuncu olma çabasında olmadığı için (bu sezonluk) riske girmedi. Ama Koray'ın as oyuncu olma şansı var o yüzden kendini göstermek zorunda. Onun dışında belki heyecan değil de baskı olabilir.

Son düzenleme:
jose ile 1 kisi eksik oynayacaz bugün

birlo tr liginin en tecrübeli ve kendini kanitlamis orta sahalardan biri ve bu kritik macta oynamiyor

rezillik

Üst Alt