Galatasaray'ın İstediği Calleri, Las Palmas'a Transfer Oluyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İstediği Calleri, Las Palmas'a Transfer Oluyor!

_90755870_jonathan_calleri_afp1.jpg

Galatasaray istedi ama o İspanya’yı seçti. Jonathan Calleri, Las Palmas Kulübü’nün teklifine ‘evet’ dedi.

Podolski’nin ayrılığı halinde kadrosuna bir forvet takviyesi yapacak olan Galatasaray, 23 yaşındaki golcüye talip oldu. Sarı kırmızılı yönetim Uruguay Kulübü’nden oyuncuyu kiralamak için gerekli tüm işlemleri yaptı.

Galatasaray, Jonathan Calleri için Deportivo Maldonado Kulübü’ne resmi teklifte bulundu. Sezonun ilk yarısında West Ham United’da kiralık olarak forma giyen Calleri için sezon sonuna kadar kiralama formülüyle teklif yapıldı. Çünkü, oyuncu İngiliz ekibinde yeteri kadar şans bulamadı.

Ancak Calleri’nin menajerlik haklarını da elinde bulunduran babası, “Biz büyük olasılıkla İspanya’ya gideceğiz. Las Palmas ile büyük ölçüde anlaştık” dedi.

KAYNAK: HÜRRİYET

Gelmesin istemiyorum. Bıktım şu potansiyelli genç oyuncu mevzusundan...
Geliştiremiyoruz abicim geliştiremiyoruz. Bruma, Telles örneği ortada.
Bize 26-29 yaş arası olmuş, direk katkı vericek adamlar lazım.
Şu sözleşme olayına da ayar oluyorum. Her aldığımız adamla 4-5 senelik sözleşme imzalıyoruz. Sonra adamlar salıyorlar, oturdukları yerden maaşı alıyorlar Bakınız: Selcuk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gelmesin istemiyorum. Bıktım şu potansiyelli genç oyuncu mevzusundan...
Geliştiremiyoruz abicim geliştiremiyoruz. Bruma, Telles örneği ortada.
Carole'u da ekleyelim yukarıdaki isimlere.
Kadrodaki 10 adam çok iyi olsa 1 kişiyi eğitirsin ama bizim diğer adamlarda hakkını veremedikleri için eğitimde olan futbolcularda sürüye ayak uyduruyorlar resmen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt