galatasaray'ın korner sorunsalı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın korner sorunsalı

Evet yıllardır devam ediyor bu sorun. Nasıl ortaya çıktı anlamak güç. Selçuk kullanıyordu o dönemler genelde kornerleri.

2011-13 arası böyle belirgin bir ön direk israrı da yoktu Selçuk'un. Kim bu saçmalığı başlattıysa aradan kaç sene geçti hâlâ devam ediyor.

Yemin ediyorum bıktım artık. Ne zaman korner olsa mutfağa ya da lavaboya gidiyorum ya da direkt telefona odaklanıyorum maç esnasında.

Dun Kimmich, sagdan, soldan, ortadan hepsini kullandi.
Bizde hatirladiklarim Belhanda, Emre K., Emre Akbaba, Omer, Feghouli, Falcao vs vs belki Arda bile kullanmistir

bence kullanan da sıkıntı yok sınava çalışmadan girip başarı bekleyen öğrenci gibiyiz.
hoca idmanlarda bu konunun fazla üzerine düşmüyor diye düşünüyorum.

bence kullanan da sıkıntı yok sınava çalışmadan girip başarı bekleyen öğrenci gibiyiz.
hoca idmanlarda bu konunun fazla üzerine düşmüyor diye düşünüyorum.

bence kullananda sıkıntı var ve bu yüzden çalışmamıza rağmen sonuca gidemiyoruz. koca adam çalışmasa ne çok çalışıyoruz desin ki. hocanın eleştirilebilecek yeri varsa bu takımla neden duran top golü atamıyoruz değil, takımın duran toptan gol atabilmek için tek formülü ömer bayram'ın sahada oynaması gibi abuk bir işken nasıl olup da 4 yılda takıma bir ciddi duran top silahı kazandıramıyor oluşumuzdur. beşiktaş da ghezzal yokken atamıyor, fener alex yokken hiçti resmen ama bu takımı çalıştırmak kadar o tehlikeyi yaratabilecek herifleri takıma katmak da bir mesele.

Hocanın bu konuyu önemsediğini hiç düşünmüyorum. Çünkü biraz düşünse, önemsese Mohamed gibi Luyi gibi Falcao gibi potansiyelli adamlar bize gelince kafa golünü unutmazdı. Bir de duran topları teslim ettiği adam önemli. Dün Feg ve Emre topun başında kullanacaklar hop oyuncu değişikliği. Kimler çıktı? Feg ve Emre. Kim girdi Arda Ömer :D 2 dk sonra değiştir ölmezsin

Şahsen ben futbolcu olsam ve duran topta topun başına Ömer'in geçtiğini görsem motivasyonum kaybolur.

atan da vuran da yetersiz. ama yiğidi öldür hakkını yeme tudor dönemi maicon gibi silahın yanında en azından çalışılmış 1-2 organizasyon vardı, fatih hocayla o da kalmadı. bir de tabii 3 sene, 7 transfer dönemini 1 tane adam akıllı duran top silahı almadan kapatmak da ayrı bir boşvermişlik. biz korneri filan paslı başlayıp içerde sadece kafa vurabilecek 3-4 adam tutsak daha iyi, en azından geri dönüşünde kontra yemeyiz.

Üst Alt