Galatasaray'ın Maçları Cuma'ya Verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Maçları Cuma'ya Verildi!

son derece gülünç bir hashtag.2 hafta önce Bjklilerin CL maçlarından önce içerde oynamamıza ağlamalarına benziyor.

CL maclari oncesi oldugu icin Cuma olmasi normal.Maalesef seyirci sayisini etkileyecektir ama yapacak bir sey yok.

12-13'te Cuma istatistigimiz iyi degildi diye hatirliyorum.Icerde Karabuk'e 3-1,disarda Ordu'ya 2-0 yenilmistik.Yine bir Cuma derbisinde ise 11-12'de fb'yi ezerek 3-1 yenmistik.umarim bu sefer iyi olur.

Son olarak ise en ilk oynamanin her zaman avantaj oldugunu dusunuyorum.Son oynayinca diger sonuclarin baskisi oluyor.
12-13 te Gençlere de içerde yine bir Cuma günü Schalke maçı öncesi 1-0 yenilmiştik.Drogba son dakikalarda penaltı kaçırmıştı,çok üzülmüştüm bu maça

Hic oynamayalim isterseniz

Cuma günü olmasi normal ve bizim adimiza sevindirici

Cl maclari öncesi 3-4 günlük hazirlanma sürecimiz olacak daha ne olsun

Bence çok iyi olmuş ilk biz oynayacağız maça giden adam herr türlü kendini ayarlar trafik vs bahane stat ful çeker p.tesi olsa aynısını yazmazdim

İçerde zaten çatır çatır puanları alacağımız için maçlarımızın Cuma olması iyi. 3 puan farkı koyar geçeriz rakiplerin bizi takip etmesini bekleriz

DmzOXvNXsAAoa9R.jpg

Üst Alt