Tier 2 - Galatasaray'ın Nuno Tavares'e İlgisi Var - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray'ın Nuno Tavares'e İlgisi Var

Okan bu oyunda israr edecek gibi görünüyor. O durumda git geli kaldırabilecek bir bek lazım. Angelino gibi tek yönlü, fiziksel ve hız olarak zaaf yaratacak biri değil

İyide abi maç oynamayan adam alsak ocağın ortasıda gelse form tutana kadar şubat olacak 3 aylığına birilerini almaktan sıkılmadı klüp
10 milyon euro + verelim mi sol beke devre arasinda? Cunku taraftarin beklentisi 3-4 milyona adam alinmasi oyle kaliteli bir adami alamazsin o paraya. Baska bir alternatifimiz yok gibi cunku daha orta sahaya iyi transfer istiyoruz hangi parayla olacak hepsi?

10 milyon euro + verelim mi sol beke devre arasinda? Cunku taraftarin beklentisi 3-4 milyona adam alinmasi oyle kaliteli bir adami alamazsin o paraya. Baska bir alternatifimiz yok gibi cunku daha orta sahaya iyi transfer istiyoruz hangi parayla olacak hepsi?
Ya scout transferi yapilacak (Bradley Locko) ya da piyasa degeri en az Angelino kadar yüksek olan ama kendi takiminda pek forma giymeyen bir oyuncu kiralanacak bence.

-Jonny Otto (Wolverhampton) - Ispanyol
-Borna Sosa (Ajax) - Hirvat
-Alex Moreno (Aston Villa) - Ispanyol
-Sergio Reguilon (Manchester United) - Ispanyol
-Sergio Gomez (Manchester City) - Ispanyol
-Luke Thomas (Sheffield United) - Ingiliz
-Nuno Tavares (Nottingham Forest) - Portekizli
-Lewis Hall (Newcastle United) - Ingiliz

Istikamet Ingiltere ve Nuno Tavares gibi görünüyor.

Ya scout transferi yapilacak (Bradley Locko) ya da piyasa degeri en az Angelino kadar yüksek olan ama kendi takiminda pek forma giymeyen bir oyuncu kiralanacak bence.

-Jonny Otto (Wolverhampton) - Ispanyol
-Borna Sosa (Ajax) - Hirvat
-Alex Moreno (Aston Villa) - Ispanyol
-Sergio Reguilon (Manchester United) - Ispanyol
-Sergio Gomez (Manchester City) - Ispanyol
-Luke Thomas (Sheffield United) - Ingiliz
-Nuno Tavares (Nottingham Forest) - Portekizli
-Lewis Hall (Newcastle United) - Ingiliz

Istikamet Ingiltere ve Nuno Tavares gibi görünüyor.
Locko içinde 8-10 milyon euro konusuluyormus o rakamlara pek inandırıcı gelmedi bana.

En fazla para harcadigimiz sol bekler:

1.Telles 6,15M
2.Nagatomo 3,5M (1M kira dahil)

Öyle 10 milyona sol bek falan almayiz. 7 bile fazla.

En fazla para harcadigimiz sol bekler:

1.Telles 6,15M
2.Nagatomo 3,5M (1M kira dahil)

Öyle 10 milyona sol bek falan almayiz. 7 bile fazla.
Tek derdimiz solbek olsa belki yönetim parayı solbeke harcayarak kapatacak transferi derdik ama orta saha transferi cok onemliyken solbeke o kadar para harcamazlar. O yuzden kiralik+opsiyonlu birine bakacağız öyle 'garanti' adam beklemesin kimse, Angelino garanti dediler aha gördük onuda.

Yazın nöbette kendisini çok istedim çünkü oynadığımız oyuna daha çok uyacaktı hatta portolu wendelinde ismi geçiyodu o bile angelinodan daha fazla işe yarardı ama sette iyidir diye angeli tercih ettik ve patladık çünkü takımın ihtiyacı herşeyden önce atletizmdi

Oyuncunun iyisinden kötüsünden ziyade oynanan oyuna uygun mu diye bakmak lazım bugün ziyech mi rashicamı diye sorsan herkes ziyech der doğrusuda o ziyech daha iyi oyuncu ama oynanan oyun rashicalık olduğu için kendisinden daha iyi olan ziyechte zanioloda tetede rashica kadar katkı veremiyor

Tavares o yüzden bize uygun ama geçen sezonu marsilyada iyi geçirip şuanki takımında süre bile alamaması garip gerçi forumlarına baktım eylülde mi ne kasık sakatlığı yaşamış 3-6 ay uzak kalabilir denmiş ama sakatlığı geçmiş olacak ki oynatılmasa da kadroya alınmış,taraftar pek memnun görünmüyo gönderilsin diyo 4lünün beki değilmiş gerçi ofansından memnunlarmış ama defansı sıkıntılıymış

Harcayacak para yok devre arası kimse iyi adamını 3e 5e sana vermez görünen o ki kulüpler memnun olmadıkları kiralıkları birbiri içinde değiştirecek kendisi de bize düşebilir

Kafası bazen dany gibi stop etse de, savunması sıkıntılı olsa da atlet olması ve bizim ligin premier lig olmaması sebebiyle ben olsam kendisini denerdim profil olarak bize uyacak birisi çünkü ama son durumu iyi araştırılmalı

O zaman bu durumda sol bek hep günübirlik gidecek koca sezon. Angeliño iyi performans gösterse 6 milyon vermeyi göze almıştık,bunu göze alıyorlarsa hesap kitap durumlarıda göz önündedir diye düşünüyorum

O zaman bu durumda sol bek hep günübirlik gidecek koca sezon. Angeliño iyi performans gösterse 6 milyon vermeyi göze almıştık,bunu göze alıyorlarsa hesap kitap durumlarıda göz önündedir diye düşünüyorum
O hesaba göre Nbombele orta sahayi halledecekti + Zaha uçup gidecekti. :)

Solbek kiralık olur ya da ucuz potansiyelli bir isim. Zaten pahalı birine gerek yok kimi alsak tatmin etmiyor.

Tek derdimiz solbek olsa belki yönetim parayı solbeke harcayarak kapatacak transferi derdik ama orta saha transferi cok onemliyken solbeke o kadar para harcamazlar. O yuzden kiralik+opsiyonlu birine bakacağız öyle 'garanti' adam beklemesin kimse, Angelino garanti dediler aha gördük onuda.
Bence devre arası garanti adam falan bakılmayacak uygun maliyetli, düşük maaşlı scout transferine gidecekler. Sol beke maks 3.5 civarı, orta saha için de 6-8 milyon civarı bir bonservis ayırırlar, maaşları ise 1,5'tan az olacak şekilde olur. Sol bek için bu ismi geçen Polonyalı vardı o olabilir yada bu gün ismiıkan bir ihtimal.

Bence devre arası garanti adam falan bakılmayacak uygun maliyetli, düşük maaşlı scout transferine gidecekler. Sol beke maks 3.5 civarı, orta saha için de 6-8 milyon civarı bir bonservis ayırırlar, maaşları ise 1,5'tan az olacak şekilde olur. Sol bek için bu ismi geçen Polonyalı vardı o olabilir yada bu gün ismiıkan bir ihtimal.
Benim beklentim pek fazla süre bulmayan ama bundan önce beklentisi yüksek olan bir solbek, bu şekilde kiralık alırız beğenirsek sezon sonunda tapusunu. Genç oyuncu da olabilir ama devre arasında takimlar iyi para ister. Orta sahaya daha ciddi bir bütçe ayırmak lazım.

Üst Alt