Galatasaray'ın Rakibi Randers, Danimarka Ligi'nde Tutulmuyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0fb04c9b307042e3afa12388ed8a24a7.jpeg

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda karşılaşacağı Randers, Danimarka Ligi'nde Viborg'u 2-1 yenerek liderliğini devam ettirdi.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakibi Randers, Danimarka Ligi'nde yoluna doludizgin devam ediyor. Randers 5. hafta maçında Viborg'u deplasmanda 2-1 yendi.

Randers'in yenilgisi yok
Sarı-kırmızılıların rakibine galibiyeti getiren golleri Mikkel Kallesoe ve Vito Hammershoj-Mistrati attı. Randers, bu sonuçla 5 karşılaşmada 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 13 puanla liderliğini sürdürdü.

Galatasaray ile Randers arasındaki ilk maç 19 Ağustos Perşembe İstanbul’da rövanş 26 Ağustos’ta Danimarka’da oynanacak. Turu geçen taraf UEFA Avrupa Ligi’nde gruplara kalırken elenen yoluna Konferans Ligi’nde devam edecek.

nerede formda takım var hep biz çekiyoruz, rangers 20 30 maç mı ne yenilmiyordu hatta gol yemiyordu. psv formda geldi , sen jansın iskoç kupasını mı ne almış bunlar da lider gidiyor
He birde östersunds diye bir takım vardı, oda bizden sonra avrupa liginde bayağı ilerledi diye hatırlıyorum.

Nerde formda o sene ismini duyuracak takım varsa bizimle eşleştiriyo kahpe uefa

Dün bunlara iddaa oynadım maçı da 70 dk falan izledim şansa galibiyet aldılar valla Viborg bayağı iyi oynadı Kompakt oyunu iyi beceriyorlar orta sahada bir elemanlarını bayağı beğenmiştim adını bilmiyorum.

Savunmaları falan öyle iyi değil baskı görünce bocalarlar geçeriz bunları

Üst Alt