Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Muhtemel Rakipleri! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Muhtemel Rakipleri!

bir rus takımı ile bir ukrayna takımı aynı grupta olmaz hocam koymazlar adamlar savaşta

bence 1. torbadan barça bayer gelsin geri kalanı dişimize göre olsun ki 1 takım grubu domine ederse çıkma şansımız daha fazla olur

Orası öyle ancak 2.torbada güçsüz takım yok. Birinci torba da 2. torba gibi gelirse şansımız daha yüksek olabilir bence

Orası öyle ancak 2.torbada güçsüz takım yok. Birinci torba da 2. torba gibi gelirse şansımız daha yüksek olabilir bence

o zaman 1. torbadan zenit çekip 2. torbadan büyük takım çekmek çok daha işimize gelebilir 3. torbadan da zayıf takım çekersek zenit-2. torbadan güçlü takım-3. torbadan zayıf takım- biz

bu şekilde olursa 2. torbadan gelecek güçlü takım 18 ya da 16 puan alır bizde diğer rakiplerimize deplasmanda yenilmeyip evimizde kazanıp gruptan rahatça çıkarız

o zaman 1. torbadan zenit çekip 2. torbadan büyük takım çekmek çok daha işimize gelebilir 3. torbadan da zayıf takım çekersek zenit-2. torbadan güçlü takım-3. torbadan zayıf takım- biz

bu şekilde olursa 2. torbadan gelecek güçlü takım 18 ya da 16 puan alır bizde diğer rakiplerimize deplasmanda yenilmeyip evimizde kazanıp gruptan rahatça çıkarız
Bence de ; güzel futbol oynayalım da çıkmasak da olur açıkcası. Gençler oynasın millet bu sene Ajax'ı desteklediği gibi bizi desteklese bana yeter.

Bence de ; güzel futbol oynayalım da çıkmasak da olur açıkcası. Gençler oynasın millet bu sene Ajax'ı desteklediği gibi bizi desteklese bana yeter.

renktaş açıkcası futboldan ziyada CL de kalabildiğimiz kadar kalmamız lazım son 16 ya kalmak demek neredeyse 10 milyon euro fark yaratıyor şanslı bir kura çektik diyelim schalke gibi oradan çeyrek final yapmak yine +10 fark ettiriyor yani şansa bir şekilde çeyrek finale kalmak demek +20 milyon euro demek renktaş kulüp borçluyken benim için önemli olan kazanılacak olan para

Rakipler korkutucu. Kadro kalitesi ve bütçe anlamında çok önümüzdeler. Gerçekçi bakarsak hedefi 2.liğe koyacağız. Grubun 1. olan takımı gruptaki her takımı yenebilecek, kayıp vermeyen bir takım olmalı. Gruptaki rekabet edebileceğimiz takım sayısı 2 olacak. Bu takımları iç sahada yenmemiz deplasmanda ise minimum 1 puan almamız gerekecek. Bu 2 takımın aralarında oynayacağı maçlar sıralamayı belirler. Çok zor ama imkansız bir tablo görünmüyor. Ama kadroyu geliştirmemiz şart.

images
Selçuk Kaptanın, bu kupayı havaya kaldırması

78ccd344efde13a60ba17abee62b3565.jpg

renktaş açıkcası futboldan ziyada CL de kalabildiğimiz kadar kalmamız lazım son 16 ya kalmak demek neredeyse 10 milyon euro fark yaratıyor şanslı bir kura çektik diyelim schalke gibi oradan çeyrek final yapmak yine +10 fark ettiriyor yani şansa bir şekilde çeyrek finale kalmak demek +20 milyon euro demek renktaş kulüp borçluyken benim için önemli olan kazanılacak olan para

Orası öyle fakat oyuncu satışından gelecek paranın yanında yayın geliri vs hikaye. Bu sene boktan oyunumuzla bile Ozan'ı parlatıp satabildik. Seneye güzel oyunun içinde Marcao Luyindama ve bu sezon transfer edersek genç oyuncular parlatılırsai 20-30m€ fiyatları görürüz diye düşünüyorum.

Anamizin ligine sakatsiz rahat geçiş olur umarim. Yoksa bu kadroyla, 4ncu torbadan girerek, başarı hayal. Fanteziye pek gerek yok. CL muziginin ve yildizlarin Istanbula gelecek olmasinin keyfini cikaralim yeter.

Genelde gösteriyor ki biz zor kura geldiğinde ardımız sıkıştığında oynuyoruz. Realli Juveli gruptan çıkıp Arsenalli Dortmundlu grupta averaj takım olmamız da bi işaret buna.

Üst Alt