Galatasaray'ın Sırtındaki Asalak: Ultraslan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sırtındaki Asalak: Ultraslan

Tribun hususunda bu adamlar olmasa stat ölü evi gibi cekirdekten yuvarlak 3 kamerali telefondan kafasini kaldirip takimi atesleyen kimse yok

Hasetlikten mi cekememezlikten mi issizlikten mi bilemiyorum koskoca camianın tek duzgun taraftar olusumuna kin besliyorlar cok ilginc cok tuhaf bir durum.

Ultraslanın yaptigi kareografiler hala dunya da konusuluyor rahat birakin su adamlari artik

başlık cok doğru tespit asalağa en iyi örnek ultasalandır. birde oyuncu karşılamaya giden reisleri yokmu. oyuncunun yanında beyaz gömlek pantolon pozların icinde yer alıyorlar. madem taraftar gurubu başlarısınız önceb Galatasaray'ımızın formasını giyin. bağcılar güngören esenler nerde ipsiz sapsız bu oluşumda. maçlardada sırtları sahaya dönük görüntüleride göze cok kötü geliyor.

Baslik hafif bile kalmis.

Ben ultraslan hakkinda düsündüklerimi buraya yazsam, müebbet yerim muhtemelen.

Sadece su kadar söylim, her lay lay lom macinda sizi sevgiyle (!) saygiyla (!) aniyorum sevgili Sucuk tayfa.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

O zaman buyrun daha iyi bir oluşum kurup Galatasaray’a daha faydalı olun. Yıllardır aynı bomboş muhabbet.

Icinde olanlar disinda bu grubu seveni gormedim. Uni tarafinda maddi ve manevi fedakarlik yaparak calisan gencleri tenzih ediyorum. Fakat her oyuncu karsilamada butun bu tiplerin orada olmasi cok garip geliyor. Siz hic ayni durumu BJK veya FB'de gordunuz mu?

Diger taraftan, takim iyiyse tribun de iyi oluyor zaten. Ozellikle gol yedikten sonra bakin ultraslan'a, onlar da sus pus oluyor tum stad ile birlikte. Cok ornekleri var, sonlara dogru arabeske baglayip kendilerine tezahurat ederken yenilen goller, top rakibe gecince isliklayanlari azarlamaya calismalari, vs.

O zaman buyrun daha iyi bir oluşum kurup Galatasaray’a daha faydalı olun. Yıllardır aynı bomboş muhabbet.

Bunlarin edespiz, hadsiz ve saygisiz tezshüratlindan daha iyisini yapacagimiz kesin. Ama bunlar gibi kulübün üstüne cökmeyiz merak etme. Bu haramzadelerin yatacak yeri yok. En son bi tanesiyle karsilastim, az daha herifi kovalayacaktim bana „ben anlamam GSden MSden, alayina ultrAslan“ deyince.

Böyle rezil böyle kepaze bi olusum iste. Atkilarina turp sıktığımın.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Valla bende uzun dönem uyesiydim 2 seneden fazla oldu ayrıldım Alpaslan Dikmen öldükten sonra bambaşka bir şeye evrildi.

Günahı ile sevabı ile iyi kötü bir sürü hatıram abilerim kardeşlerim oldu.Ama burada sanılan kadar bomboş bir durumlarida yok.

Dogu 417deki grup cok daha fazla atesliyor takimi, stada giden bilir.

Onu benim sevme gibi bi sarkiyi mac esnasinda soyluyor rezil adamlar ya hahahaga

Tribun hususunda bu adamlar olmasa stat ölü evi gibi cekirdekten yuvarlak 3 kamerali telefondan kafasini kaldirip takimi atesleyen kimse yok

Hasetlikten mi cekememezlikten mi issizlikten mi bilemiyorum koskoca camianın tek duzgun taraftar olusumuna kin besliyorlar cok ilginc cok tuhaf bir durum.

Ultraslanın yaptigi kareografiler hala dunya da konusuluyor rahat birakin su adamlari artik
Valla aslında staddan kombinem olsa taş çatlasın 5 dk bağırmak isterim
Sıçarım bir dünya para vericem üzerine maçı izleyemiyeceğim ,saçma
Güzel besteler oldumu tüm stad zaten eşlik ediyor ,ıslık ıslık ıslık geçin abi
Kaç kere bernabau da maç izledim ,ortalığı yıkan bir taraftar yoktu ama almadıkları kupa da kalmadı

Galatasaray sayesinde ceplerini dolduran bir olusum. Galatasarayin gelirlerini ne kadar az da olsa baltaliyorlar, Galatasaray ürünleri varkene sen ne diye kendi ürünlerini de satiyorsun? Galatasaraya bunun ne gibi faydasi var? Kim bilir kac tane bedava bilet aliyorlar dir Yönetim den. Hele sucuk reis ( Dursun) geldikten sonra sucuk ekmeksiz kaldiklari günler geride kaldi. Kendi istemedikleri tezahürat yasak, yapanlara heme tepki veriyorlar, kendi yuhlamak istedikleri disinda baska birine tepki veren olsa kesinlike adami hastanelik eder bunlar, bunun yüzünden gercek taraftar da gelmez oldu stada, son yillarda stad isterse full ceksin, ambiyans yerlerde, cünkü daha cok cekirdekci tayfa dolmaya basladi stada bunlarin yüzünden. Hele oyuncu karsilama sovlari yokmu insanin migdesini bulandiryor bir afra bir tafra, gören de gelen oyuncunun parasini kendileri verdi. Galataraya bir faydasi varsa en az 3 zarari vardir bunlarin.

Üst Alt