Galatasaray'ın Transferde Yol Haritası Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Transferde Yol Haritası Belli Oldu!

1_d.jpg

Kadrosunu güçlendirmek isteyen ancak önünde UEFA’nın 65 milyon Euro’luk bütçe kısıtı engeli bulunan Galatasaray, yol haritasını belirledi.

Şu anda takım maliyeti 63 milyon Euro düzeyinde olan sarı kırmızılı takım, ara transfer operasyonu için dev hazırlığın peşinde...

2.5 MiLYON EURO TASARRUF

UEFA’nın bütçe kısıtı nedeniyle şu anda sadece 2 milyon Euro’luk bir hareket alanı bulunan Galatasaray, 5 oyuncusunu göndererek toplamda 2.5 milyon Euro tasarruf sağlanacak.

BiR STOPER TAKViYESi YAPILACAK

Toplamda ara transfer adına bütçesinde 4.5 milyon Euro’luk yer açılacak olan Galatasaray yönetimi öncelikli olarak stoper transferine yönelecek, defansa önemli takviye yapılacak.

BRUMA’YA 800 BiN EURO ZAM GELiYOR

Bir sonraki adım Bruma olacak. Kontratı uzatılacak olan Bruma’nın yıllık ücreti 1.2 milyon Euro’dan 2 milyona yükseltilecek. Portekizli’nin performansının artması bekleniyor.

CAROLE’A CiDDi iYiLEŞTiRME YAPILACAK

Son hamlede ise Fransız kulüplerinin transfer etmek istediği Lionel Carole’un başarılı performansı ödüllendirilecek. Fransız sol bekin ücreti 700 bin Euro’dan 1.1 milyona yükseltilecek.

GÖNDERİLECEK İSİMLER VE 6 AYLIK MALİYETLER

- Chedjou: 1.1 milyon Euro
- Salih Dursun: 750 bin TL
- Umut Gündoğan: 750 bin TL
- J. Paul Karacan: 300 bin Euro
- Endoğan Adili: 250 bin Euro

(Hürriyet)

daha önce yazdım şimdi buraya da yazıyorum

dün Cenk Ergün ün açıklaması vardı " Wesley devre arasında giderse sürpriz olmaz,transfer yapmamızda zor görünüyor" diye

ben mi yanlış dinledim ki?

daha önce yazdım şimdi buraya da yazıyorum

dün Cenk Ergün ün açıklaması vardı " Wesley devre arasında giderse sürpriz olmaz,transfer yapmamızda zor görünüyor" diye

ben mi yanlış dinledim ki?

Hersey olabilir dedi bu kesin bisey söyleyemeyiz ama Sneijder bizde mutlu ve bizde Sniejderden memnunuz filan dedi ortaya konustu yani

Bizim yönetimin transfer kriterleri belli.

Sakatlik sorunlari olacak, cöp olacak, fazla para kazanacak haa bir de en önemlisi Süperlig de oynayan /oynamis yagli bir kazik olacak.

Üst Alt