GSC Haber - Galatasaray'ın Yeni Başkanı Burak Elmas Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'ın Yeni Başkanı Burak Elmas Oldu!

Desteklemedim çünkü boş laflara kanmayacak kadar hayat tecrübemiz var şükür.Eşref başkanı destekledim forumda çoğu kişi görmüştür hakaret de yedim Burak elması desteklemediğim için.Şimdi geriye baktığımda Burak elmas diye bi tarafını yırtanlara sadece gülüyorum.

Bunu diyecegimi tahmin etmezdim ama. İstifa etmesi gerekiyor artik sanirim gercekten Galatasarayli bir sahis degil.

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Desteklemedim çünkü boş laflara kanmayacak kadar hayat tecrübemiz var şükür.Eşref başkanı destekledim forumda çoğu kişi görmüştür hakaret de yedim Burak elması desteklemediğim için.Şimdi geriye baktığımda Burak elmas diye bi tarafını yırtanlara sadece gülüyorum.
Esref gelince müthiş mi olacaktık. Bu arada Esrefi isteyenlere bir lafım olmamistir

Bu takım satilmalidir

Öyle batıl inançları olan biri değilim ama şundan emin olmaya başladım. Allah yaşattığını mutlaka sana yaşatıyor. İki sene önce Fener kümeye diye bağırıp dalga geçiyorduk. Bugün bizim düştüğümüz durum ortada. İki maç daha kaybettik mi resmen düşme potasında olacağız.

Dünkü Hatayspor maçında maçtan önce sanırım Hatayspor'u desteklerim diye düşünmüştüm. Bugüne kadar taraftarlık konusunda hiçbir zaman duygularımı inkar etmedim ikili oynamadım. Açık açık söyledim. Maç başlayana kadar Hatayspor'a daha yakındım. Ama dün gece kahroldum. Yönetim kendine gelmeli artık! Hakemler artık Anadolu'da bizi doğramaya başladı. Eskiden bu bariz hakem hataları Fenerbahçe, Beşiktaş maçlarında olurdu. Şimdi Anadolu'da paramparça ediliyoruz. Bizim Burak Elmas adındaki başkan TFF ziyaretlerinde kahve içip lokum yesin!

Seni destekledigim icin yaziklar olsun bana. Gencligine kandim, dinazorlar gibi olmazsin dedim sen daha beter ciktin. Bir daha hic bir baskan adayini desteklemicem

Zübük gibi, hatirlarsiniz iki Parti var zübük hangisine girsem derkene ya allah diyip kendini bir kapiya atiyor, bakiyor icerde bagris cagris var kendiside daha yüksek sesle bagirmaya baslayip o sahnenin sonunda kendini bas koltukta buluyor.

Buda secim öncesi, insanlar ne duymak istediyse onlari söyledi, hizini kesmeyip bir yerine iki demeye baslayip kontrolden cikti ama geri dönüs icin gec oldu. Baskan olunca keske bukadar atip tutmasaydim dedi olmustur ama sonra aman salla gitsin, insanlar balik hafizalidir unutur gider ile yola cikip durmadan düsmeye basladi. Düstükce Galatasaray batti düstükce rezil olan kendisi degil biz olduk.

Pasam baskanlik dönemi bitince kendini kurtarmis olacak is iliskilerini kurmus olacak. Galatasaray kimin umrunda degilmi? Baskanlik bahane sonra gelecek paralar sahane.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt