Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    218
Bunlardan hiçbiri olmamalı. Hepsi birbirinden vasıfsız! Koca GS Başkanlığı bu kadar mı ayağa düştü yahu? Yazık..

Dursun Özbek alır. Çünkü listesinde tanıdık isimler var diğer adayların listelerine göre. Ayrıca Ünal Aysal ve İnan Kıraç'ın da ciddi desteği var. Çok büyük farkla alacağını düşünüyorum. Başkan olsa ister miydim ? İstemezdim. Hani bir gg var liderlik vasfı diye :)
İşte o Dursun Özbek'de yok. Bundan sonra Duygun Dede'den daha kötü bir başkan çıkmayacağı için hayırlı olmasını diliyorum.

Koskoca Galatasaray'ın çıkardığı adaylara bak hey Allah'ım. Seçimden önce artist artist konuşan, kanal kanal dolaşan, şöyle yaparım böyle yaparım deyip kendi reklamını yapan Adnan Öztürk'e de yazıklar olsun ayrıca!

Ali Dürüst ve Adnan Öztürk şimdi başkan olamıyorsa daha olamaz zaten. Bu kadar başkanlık için geçen isim varken

Haluk Ulusoy,Faruk Süren, Ünal Aysal, Adnan Öztürk, Ali Dürüst gibi çıkan isimlere bak... Kendisinden nefret ederim ama Mehmet Helvacı bile bunlardan daha iyidi

secime yakin en azindan bir baskan adayi özbekin yanina girer ikinci baskan olarak bir iki adamini da getirir yönetime, sonra sezonun ortasinda fikir ayriligi yasanir ve ilk catlak sesler cikar, sezon sonun olmadan ikinci baskan yönetimden ayrilir. bu film bana cok tanidik geliyor

Ali Dürüst ve Adnan Öztürk şimdi başkan olamıyorsa daha olamaz zaten. Bu kadar başkanlık için geçen isim varken

Haluk Ulusoy,Faruk Süren, Ünal Aysal, Adnan Öztürk, Ali Dürüst gibi çıkan isimlere bak... Kendisinden nefret ederim ama Mehmet Helvacı bile bunlardan daha iyidi

Eski yüzlerden artik bikmadik mi? Bu adamlarla olmuyor iste.. Taze kan kesinlikle sart.

Turgay Kiran her secimde aday olan ama sacma sapan vaatlerde bulunan bir adam. Kimsenin tanimadigi bir oyuncuyu alacagini söylemisti. (O ismini verdigi diger iki genc oyuncuyu alamaz). Bülent Ünder'i getirecegini söyleyen adamdan kesinlikle baskan olmaz.

Dursun Özbek mevcut yönetimin devami gibi birsey olur. Kimsenin tanimadigi bir adam acikcasi ama birden destek sesleri falan yükseldi. Yüksek ihtimalle Hamza hoca'nin istediklerini yapacak ve takima sacma sapan adamlari dolduracak.

Ahmet Özdogan karizmasi ile en yakisikli baskan adayi bana göre ama secilme sansi yok, sonuncu yapar kendisini üyelerimiz. Hamza Hoca ile yollarini ayirma ihtimali bulunan tek adam ve gercekten medya lobisi olmamasina ragmen iyi konusuyor.

Son düzenleme:
baskan kim olursa olsun eger hamza ile devam ederlerse zaten ilk golü yemiz olacaklar. ben inanmiyorumki galatasaray takimi bir kere dahi olsa ilk 11 sirf yabanci ile ciksin tas catlasa 6 yabanci olur ayni anda daha fazlasi imkansiz, ama diger rakipler bundan faydalanacak ve biz hamza ile lige cok erken havulu atacagiz.

Üst Alt