Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktör Adayı 'Martin Schmidt' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktör Adayı 'Martin Schmidt'

martin-schmidt-1532636.jpg

Hoca arayışlarını sürdüren Galatasaray Martin Schmidt ile görüşecek. Sarı-kırmızılı yönetim, Mainz'i Bundesliga'da 6. sıraya taşıyan İsviçreli teknik adamı yeni sezonda takımın başına getirmeyi hedefliyor.

Hoca arayışlarını sürdüren Galatasaray Martin Schmidt ile görüşecek. Sarı-kırmızılı yönetim, Mainz’i Bundesliga’da 6. sıraya taşıyan İsviçreli teknik adamı yeni sezonda takımın başına getirmeyi hedefliyor.

Yaklaşık son 1 aydır yeni sezonda takımı teslim edeceği yen ihoca arayışlarını sürdüren Galatasaray, rotayı Almanya’ya çevirdi. Sarı-kırmızlıların başkanı Dursun Özbek ve kurmayları, öncelikle disiplinli bir teknik adam vizyonu belirledi ve adaylar arasında Martin Schmidt’i ön plana çıkardı. İsviçreli hocayla görüşmeyi planlayan yönetim, 49 yaşındaki teknik adama 3 yıllık kontrat önerecek.

-10 DERECEDE KAMP

Mainz ile sözleşmesi olmasına rağmen İsviçreli hocanın Galatasaray’ın teklifine sıcak bakabileceği belirtiliyor. Schmidt, Şubat 2015’te aldığı Mainz’i 6. sıraya taşıdı. Disiplinden asla taviz vermeyen İsviçreli, devre arası kampta oyuncularını Alpler’e tırmandıp -10 derecede çadırlarda kamp yaptırmıştı. Martin Schmidt, FIFA Başkanı Infantino’nun da çocukluk arkadaşı.

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulan bir Mainz kadar bile olamiyoruz.

Gidiyorlar tas gibi teknik direktör buluyorlar. Klopp ile baslayan serüven Tuchel ile devam etti simdi de bu Schmidt var.

Gecenlerde bir TV programina katilmisti. Klopp ve Tuchel'dan sonra Dortmund'un yeni antrenörü belli degil mi sizce diye sormuslardi adama :D

Bizde altyapi hocalari o kadar berbat ki bunlar daha kendi islerini dogru dürüst yapamiyorlar, Almanya'da ise Tuchel(Mainz) gibi Schmidt(Mainz) gibi Schubert (Gladbach) gibi altyapida görev alan adamlari A takima atayabiliyorlar teknik direktör olarak. En son örnek ise Hoffenheim'in basina gecen 28(!!) yasindaki Nagelsmann. Neyse bizde zaten birsey degismez, cünkü zihniyet sorunlu.

Bu gelirse medya habere yok infatino nun arkadaşı.. Yok lobi...yok GS'e UEFA dan yardım fln... :D

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Ulan bir Mainz kadar bile olamiyoruz.

Gidiyorlar tas gibi teknik direktör buluyorlar. Klopp ile baslayan serüven Tuchel ile devam etti simdi de bu Schmidt var.

Gecenlerde bir TV programina katilmisti. Klopp ve Tuchel'dan sonra Dortmund'un yeni antrenörü belli degil mi sizce diye sormuslardi adama :D

Bizde altyapi hocalari o kadar berbat ki bunlar daha kendi islerini dogru dürüst yapamiyorlar, Almanya'da ise Tuchel(Mainz) gibi Schmidt(Mainz) gibi Schubert (Gladbach) gibi altyapida görev alan adamlari A takima atayabiliyorlar teknik direktör olarak. En son örnek ise Hoffenheim'in basina gecen 28(!!) yasindaki Nagelsmann. Neyse bizde zaten birsey degismez, cünkü zihniyet sorunlu.
Biz de altyapı T.D. A Takıma "atlattık"
Riekering

mainz'in hoca secimleri son yıllarda hep iyiydi.

bize disiplinden taviz vermeyen ve futbolcuların çekineceği bir hoca lazım.

keza fizik-kondisyon sorunu ortada. umarım sağlam kondisyoner ekibi ile gelir, yada yönetim hocaya sormadan direk scot piri ile anlassın.

Magath psikopatin teki. Sertlik gerek tabi ki de ama o herif bokunu cikariyor.

Oyunculara aci cektirmekten zevk aliyor artik sadece.

Ben hala söylüyorum, Galatasarayin kadrosu 7.8. olacak bir kadro değil kötü mü evet kötü ama Poldi, S10, Şeyşu, Muslera Selçuk gibi oyuncular bulunmakta, bu kadroya takviye şart forvet gibi, melo nun yeri gibi kanat gibi ama sorun yönetimde, yönetim değişmeden o koca kulak defolup gitmeden morinhoyu getir yine bir pok olmaz.

Mainz güzel top oynuyor. Izledigim maclarda cok begendim bu sezon.

Mainz bu sezon Münihi deplasmanda yenen tek takim, Gladbach ile beraber de sezonda galibiyet alabilen tek iki takim.

Takimda de Blasis diye bir kanat var, bizdeki bütün kanat oyuncularini toplasan o adam kadar olamazlar.

Klasik olacak ama, bu adam vizyon sahibi bir hocaysa zaten bize gelmez. Kariyerini çöpe atmaz herşey para değil. Bizim ülkeye sadece para için gelinir.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt