Galatasaray'ın Zorlu Fikstürü: 5 Deplasman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oncelikli hedeflerimizden biri basimiza bela olan 5-6-7-8 macta hedef x puan basliginin malum sahis tarafindan acilmasina mani olmaktir

Kızmayın lütfen.....

Malatya 2-0 biz
Biz 0-1 şikeciler
Schalke 3-0 biz
Kayseri 3 - 1 biz
Biz 1-1 Konya
Loko 1-1 biz
Tinerspor 3-1 biz
Biz 3-0 Rize
Başak 2-0 biz
Biz 2-1 Sivas

Ligde 14. hafta sonunda 30 ve ŞL'de de 5. maç sonunda 7 puanımız oluyor.Ligde bu olursa ilk yarı bitiminde 35 puanı görürüz bak o zaman ama bana zor geliyor.

ŞL'de de Porto-Schalke maçının durumuna göre son maç gruptan çıkma iddiamız olabilir,Porto ile 3 puandan fazla fark olmazsa son maç gruptan çıkma maçı olur.

Loko işi bozdu çok kötüler 0 puanla ya da 1 puanla grubu bitiricekler onu da anca bizden alabilirler.

Porto yüksek ihtimal bizim maça 13 puanla gelir liderliği garantiye alır.

Şalke'de 11 puan yapar 2.olarak çıkar , aslında biz Şalke'den 1 puan alsak bile bir şey olabilir ama düşük ihtimal veriyorum hem de baya düşük.

Malatya 1-2 Galatasaray
Galatasaray 2-2 Şikeciler
Schalke 4-1 Galatasaray
Kayseri 1-1 Galatasaray
Galatasaray 3-0 Konyaspor
Lokomotiv 2-3 Galatasaray
Tinerspor 1-2 Galatasaray

Loko işi bozdu çok kötüler 0 puanla ya da 1 puanla grubu bitiricekler onu da anca bizden alabilirler.

Porto yüksek ihtimal bizim maça 13 puanla gelir liderliği garantiye alır.

Şalke'de 11 puan yapar 2.olarak çıkar , aslında biz Şalke'den 1 puan alsak bile bir şey olabilir ama düşük ihtimal veriyorum hem de baya düşük.

Aynen.Porto deplasmanında kaybetmesek son maç Porto en fazla 2 puan falan önümüzde gelirdi iddiamız olurdu da şu an olmayacak gibi duruyor.Sonraki ŞL haftasında Porto Loko'yu yener Schalke de bizi,Porto ile 6,Schalke ile de 4 puan fark olur iş biter.Bizim ne yaptığımız o saatten sonra önemsiz,son hafta nasılsa Schalke Loko'yu yener.

Enseyi karartmayın beyler. Biz kötüyüz tamam da fener, bjk de rezil, Malatya tek planı 11 kişiyle otobüsü çekmek olan, kontrayla veya duran topta gol arayan bir takım. Malatya'yı tokatlarız. Kayseri'de zorlanırız, çünkü kesin gol yeriz orada. Cocu'yu yamulturuz muhtemelen. Bjk'ye de yenilmeyiz. CL'de Schalke'ye yeniliriz, Loko'ya da yenilsek bile 3. oluruz, onları yensek bile muhtemelen 3. olacağız zaten. Para kazanmak dışında bir şey getirmeyecek gibi o galibiyet, kaybetsek de grup sıralamamızı etkilemeyecek büyük ihtimal.

Sakatlar iyileşsin yeterki.

Aynen.Porto deplasmanında kaybetmesek son maç Porto en fazla 2 puan falan önümüzde gelirdi iddiamız olurdu da şu an olmayacak gibi duruyor.Sonraki ŞL haftasında Porto Loko'yu yener Schalke de bizi,Porto ile 6,Schalke ile de 4 puan fark olur iş biter.Bizim ne yaptığımız o saatten sonra önemsiz,son hafta nasılsa Schalke Loko'yu yener.

Sn 2 maçı alsak ya da 4 puan kassak yine iyi.

Kulüp puanı kasarız eskisinden çok daha önemli artık.

Para kasarız.

Uefa da seribaşı oluruz 1 tur gideriz en azından son 16 görürüz.

Malatya 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Şikeciler
Schalke 2-0 Galatasaray
Kayseri 1-1 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Konyaspor
Lokomotiv 1-1 Galatasaray
Tinerspor 2-0 Galatasaray

Malatya 0-3 Galatasaray
Galatasaray 3-0 fener
Schalke 0- 1Galatasaray
Kayseri 0-2 Galatasaray
Galatasaray 2-0 Konyaspor
Lokomotiv 0-3 Galatasaray
bjk 0-2 Galatasaray

Yemin ediyorum kadrosuz, kısır, gol atamayan, sakatlar ordusu kadroyu düşünüyorum içim daralıyor, nefes alamıyorum. Allah Fatih Hocanın yardımcısı olsun.

içerideki konya-fb maçlarından 4 puan alırız. deplasman maçlarının hepsinden hele birde takım revire dönmüşken sıfır çekeriz.

Üst Alt