Galatasaraylı Arma Turan Barcelona'ya Çağırıldı!


Galatasaray U10 takımı oyuncusu ve Barcelona Fcbescola İstanbul okulunda eğitim alan Arma Turan İspanya'da düzenlenecek uluslararası futbol turnuvasına katılacak.Minik Arma Turan Galatasaray alt yapı hocalarından Mithat Yavaş'ın yönetiminde sarı-kırmızılı takımın alt yapısında forma giyiyordu. Yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken minik yıldız FC Bescola okulun sorumlusu İspanyol hoca Jesus Almanse'nin dikkatini çekti ve Barcelona okuluna dahil edildi.

Türkiye'yi temsil edecek

İki ayri önemli kulübün eğitimini alan ve oldukça başarılı olan Arma Turan FcBarcelona Elite Team'e seçilerek Barcelona'daki uluslararası turnuvaya gitmeye hak kazandı. Arma Turan, 25/30 Mart tarihleri arasında İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek FcBarcelona Uluslararası Futbol Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil edecek
.
c6df4fdc54fea8c73c36baee97d4efb1.jpg

Dünya devleri peşinde


Geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilen genç yetenekli yıldız oyuncu Arma Turan bugüne kadar geçtiğimiz yıllarda PSG ve Hollanda'nın Ajax takımından sonra İtalya’nın köklü kulübü olan Milan’ın davetlisi olarak Junior Camp antrenmanlarına katıldı.

Arma Turan küçük yaşına rağmen kısa sürede futbol kariyerinde Avrupa'nın üç önemli kulübünde eğitimlere katılarak kendini geliştirmesi ve başarılı olması dikkatlerden kaçmadı.Sürati ve top tekniği ile dikkat çekiyor

Avrupa deneyimini ilk olarak Paris Saint Germain’de yaşayan Arma Turan, attığı gollerle dikkatleri üzerine çekti. Ajax’ta grubunun en hızlı top süren oyuncusu seçilen genç yıldız adayı, final günü gösterilerinde bu yeteneğini seyircilerin önünde de göstererek büyük beğeni aldı.

Başarılarını Milan Junior Camp’ta da devam ettiren Turan, sprinter, yüksek top tekniği ve süratiyle gelecekte Türk futboluna çok şey verebilecek bir yeteneğe sahip olduğunu gösterdi.

En son 2015 yilinda Milan Junior Camp’da staj gören Arma, attığı goller ve çalımları ile izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Kendine has stiliyle ustun yetenekli Arma Turan'ın yakın zamanda bir çok kulübü peşinden koşturması bekleniyor...

Arma Turan Barcelona yolcusu - Spor Haberleri
 
Son düzenleme:
Arma diye isim mi olur.

Sirkecan'dan sonra gordugum en kötü 2.isim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
abi 10 yaşındaki çocuğa niye defol diyorsunuz :D umarım büyüdüğünde "adamlık" mevzularına girmeden topuna bakar o zaman herkes bağrına basar iyi yerlere geldiğinde.
 
Saç uzatış şekli ile fenere göz kırpan soytarı bir ebeveyne sahip kuvvetle muhtemel. Yeğenim tipin, adın ve hatta turancı olmama rağmen soyadı benzerliğin ve gitmeye çalıştığın yer itibariyle defol git...Yoksa hedef olacaksın bize sana ve seni yetiştirenlere beddua etmek istemiyorum çok çok kötü şeyler çağrıştırıyorsun sana bu ismi koyup, saçına şekil veren ve galatasaray altyapısından barca haberleri yaptırın o sivrizeka büyüğüne çooook çooook kelamlar :)
 
Üst Alt