Galatasaraylı Erkan Süer ve Menajerlik Sistemi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, Boluspor'dan Erkan Süer'i transfer etmişti. Atilla Türker, bu transferin ardından medyada yer almayan bir gerçeği ortaya çıkardı.

1582108399957.png

Önceki gün ilginç bir gelişme yaşandı.
Galatasaray Kulübü’nün resmi sitesinden yapılan açıklamada genç futbolcu Mustafa Kapı’nın kadro dışı bırakıldığı bildirildi. Açıklamada “son 3 yılı yatılı olmak üzere 2014 yılından bu yana Galatasaray Futbol Akademisi bünyesinde, yetişmesi için emek ve değer verilen Mustafa Kapı, sözleşme uzatılması için kendisine sunulan tüm yapıcı önerileri reddettiğinden, kadro dışı bırakılmıştır” denildi.
Hayırlı, uğurlu olsun.
Malumunuz, Mustafa Kapı, henüz 18 yaşında olan ve üstün özellikleri bulunan bir isim.
Galatasaray’ın bu kararı haliyle çok büyük ses getirdi.

Belli ki, Mustafa Kapı olayı yarınlarda çok daha büyüyecek.

MENAJER İLE ANTRENÖR, AĞABEY-KARDEŞ...
Şimdi ben başka bir konuya değineceğim.
Adı, Erkan Süer.
Hatırladınız mı? 20 gün önce Boluspor’dan Galatasaray’a transfer edilen çok genç ve çok yetenekli bir isim.
Henüz 19 yaşında.
Şimdi, burada duralım.
Bu futbolcunun menajeri kim?
Erdal Ferin...
Peki, Erdal Ferin kim?
Söyleyeyim... Galatasaray alt yapı antrenörlerinden Erkan Ferin’in ağabeyi...

FERİN KARDEŞLER...
Menajer, ağabey Erdal Ferin...
Antrenör, kardeş Erkan Ferin...
Futbolcu, Erkan Süer...

1582108625639.png

KARDEŞ FERİN, GALATASARAY’DA ANTRENÖR
Burada bir parantez açayım.

Bazı bilgileri net vereyim.

Erkan Süer, Boluspor’da bu sezon U19 takımında 8 maçta forma giydi, 9 kez fileleri havalandırdı.

Menajer Erdal Ferik’in kardeşi olan antrenör Erkan Ferin de, halen Galatasaray Kulübü’nün resmî sitesinde U19 Antrenörü olarak gözüküyor.

Haksızlık yapmama adına hemen belirtmem gerekir. Bu mevzuyu menajer Erdal Ferin ile konuştum. Kardeşinin Galatasaray U19 takımında değil, Galatasaray U17 takımında görev yaptığını söyledi.

Beyana güvenmek gerekir elbet.

Menajer Erdal Ferin’in diğer sözlerine de bu yazının en alt bölümünde yer vereceğim.

MENAJERİN TEK FUTBOLCUSU VAR: O DA ERKAN SÜER...
İlginç detaylar aktarayım.

Menajer Erdal Ferin’in, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kayıtlarına göre tek bir futbolcusu var.

O da Erkan Süer...

Erdal Ferin’in başka futbolcusu yok.

MENAJERLİK LİSANSINI ALDI, İMZALAR ATILDI
Şu bilgileri de vereyim.

TFF’nin resmî sitesine giren herkes zaten görebilir.

Erdal Ferin’in TFF’den menajerlik lisansını aldığı tarih, 20 Ocak 2020... Yani tam 1 ay önce...

Menajer Erdal Ferin’in, futbolcu Erkan Süer ile menajerlik sözleşmesini imzaladığı tarih, 24 Ocak 2020...

Yani, menajerlik lisansını resmen aldıktan 4 gün sonra...

Futbolcu Erkan Süer’in, Galatasaray ile sözleşme imzaladığı tarih ise 30 Ocak 2020...

Yani, hepsi son 1 ay içinde...

Ve hatta hepsi 10 günlük dilim içinde.

MEVZUATA AYKIRI BİR DURUM YOK
Söylememe gerek yok. Ortada mevzuata aykırı bir durum bulunmuyor.

Her şey yönetmeliğe uygun.

Ben etik açıdan olaya yaklaşıyorum.

Böyle bir mevzuyu tartışmaya açıyorum.

İsteyen istediği cepheden bakabilir.

ERKAN SÜER ÇOK YETENEKLİ...
Yukarıda yazdım, tekrar yazayım.

Futbolcu Erkan Süer, aldığım bilgiler çerçevesinde söylüyorum, çok çok yetenekli bir futbolcu.

Kiminle konuştuysam, öve öve bitiremedi.

Fakat, laf aramızda, biraz fazla hırçın.

Tabii, kibarlık olsun diye hırçın diyorum.

Dilerim, her konuda büyük gelişim gösterir ve ülke futboluna adını altın harflerle yazdırır.

Kaynak: Atilla Türker/Ajansspor

Bunlar daha buz dağının üstü bile sayılmaz

mac basini alsin diye bitmis macta son oyuncu degisikliginde selcugu oyuna alan fatih terim'den söz ediyoruz. kenarda emin,taylan vs var selcuk oyuna giriyor. maci koparsak da selcugu koysam diye düsünüyor zaar
üstat sen anlarsın bu işlerden konu linkini kulube mail olarak atsana veya twit hesabından yazıver koskoca kulubun avukatı vs vardır elbet gerekeni yaparlar bu düzenbazlığa karşın.
böyle denk geldikçe gönderiyorum ben mesela

Üst Alt