Galatasaraylı Eski Yöneticiden Ünal Aysal İddiasına Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Eski Yöneticiden Ünal Aysal İddiasına Cevap!

223336_g-sarayli-eski-yoneticiden-unal-aysal-iddiasi-9199070_o.jpg

Galatasaray Eski Yöneticisi Semih Haznedaroğlu, Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında açıklamalarda bulundu.

Ünal Aysal ile uzun süredir görüşmediğini belirten Haznedaroğlu, "Benim Aysal'la bir araya geldiğim doğru değil. Uzun süredir görüşmedim ve kendisini görmüyorum. Mevcut şartlarda Ünal Aysal'ın başkanlıkla uğraşacağını hiç zannetmiyorum." dedi.

Haznedaroğlu'nun öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray için hizmet etmek her zaman bizim için şereftir?..."

"Bizler uzun süre Galatasaray'a hizmet yaptık. Bizim tecrübemiz ve eski bir mazimiz var. Galatasaray'ın bize bir yolu düşerse, tabii ki bu hizmeti esirgemeyiz. Galatasaray için hizmet etmek her zaman bizim için şereftir ama böyle bir ortamda zannetmiyoum. Hepimiz biliyoruz ki Dursun Özbek çok zor şartlarda bu görevi üstlenmiş, taşın altına elini koymuş bir arkadaşımız. Tabii bu zor durumun sebebi, bundan önce olan başkanlar ve yöneticilerdir. Biz Galatasaray'ı seviyorsak, Dursun Özbek'e katkıda bulunmalıyız ve köstek olmamalıyız."

"Dursun Özbek'i desteklemek ve sabırlı olmak gerekir"

"Her yönetimin hataları olabilir. Sezon başında daha tecrübeli bir hoca olabilirdi ama devre arasında hoca değiştirmek iyi olmayabilir. Riva ve Florya için neticede Genel Kurul toplandı ve karar verdi. Dursun Özbek, projeleri ve durumu açıkladı. Bazıları karşı çıktı ama buna rağmen çoğunluk onayladı. Galatasaray'ın mevcut şartlarında pasif durması önemli değildi ve onun için bir şeyler yapmak lazım. Florya ve Riva değerlendirilmesi önemlidir. Özbek de bu mücadeleyi yapıyor. Bugünden hemen yarına bunlar olmaz. Benim görüşüm, Dursun Özbek'i desteklemek ve sabırlı olmak gerekir. Mali sorunlarda yöneticilerin elbette dahli vardır. Bu konuda yönetimlerin ve yöneticilerin sorumluluk altına girmesi gerektiğine katılıyorum."

Dursun Özbek kulübü mali olarak düzlüğe çıkarsa ne olur gider Tolgay 4 verir Ömer ali Şahinere 5 verir Sabriyle kontrat yeniler Selçuka yıllık beş milyon eurodan beş yıllık kontrat yapar defanstaki stoper eksiğini basaksehirden Yalçınla forveti kasimpasadan ademle orta sahayi mehmet güvenle kapı gibi kontratlar boru gibi bonservislerle doldurur biz rivayi floryayi sattigimizla kaliriz.

Adamlar menajer tavsiyesiyle transfer yapiyor ya böyle bir sey var mi ne bir plan ne ekip var ortada vermişler ipleri nazif diye birinin eline ne bok yediği belli değil.

Sizce nazif kadro planlaması yapabilir mi burasi Türkiye bizim kadro planlamamizi nazif mehmet Özbek yapiyor. Şimdi gel sen bunlara Galatasarayin parasini emanet et.

Yani demek istediğim uzun lafın kısası boku yedik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
mixer sukruden aciklama bekliyorum
reisi yonetimde gormek isterim acikcasi
umarimki prof helvaci; mixer, tulun, kiran gibi degerleri yonetimine toplar

Üst Alt