Galatasaraylı Futbolcular Fatih Terim'i Unutamıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Futbolcular Fatih Terim'i Unutamıyor

Unutamadıkları için aynı futbolu oynuyorlar. Hoca efsane olarak kalsın. Tekrar dönerse kumar masasına evinin anahtarını bırakanlara döner. Olası başarısızlığında ne başarı kazandıysa değersizleştirir.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Şimdi bu takiplerin iki açıklaması var. Birincisi masum senaryo; bu oyuncular Terim belgeselini izleyip etkilenip takibe almış olabilirler. Böyle bir durumda sıkıntı yok. Ancak eğer diğer şekilde takım içinden Terim operasyonu başlatılıyorsa buna sebep olan yönetici, futbolcu, aşçı, bekçi fark etmez kapının önüne koyulmalı. Bir gün Fatih Terim tekrar gelecekse bile bunun yöntemi böyle basit şekilde olamaz. Alırsın Okan hocayı karşına, kardeşim bizim sana kredimiz 10 maçtı ve biz bu maçtan memnun değiliz, sen sağ biz selamet, şu da x euro tazminatın hadi güle güle dersin. Sonra da gider Fatih hocayla mı anlaşıyorsun her kimle anlaşıyorsan anlaşırsın. Dışarıya karşı takım içinde kazan kaldırma var gibi bir görüntü bu kulübe yakışmaz.

Bende anneannemi unutamıyorum ama aklı başında her insanın yapması gerektiği gibi yaptığım tek şey gidip mezarının başında dua etmek.

Onu oradan çıkarmaya çalışmıyorum

Eskide kalan 4 tane oyuncu var yav. Yeniler de takip edip aksiyon aliyorsa yükleniyor demektir.
Bu arada kimse kusura bakmasın da hoca kendisinin kurmadığı kadroyu öttürmesi gibi bir istatistik var ortada.
Ipleri eline vermediğin ama üzmediğin de süre boyunca basarı kaçınılmaz ancak iş şova döndüğü tek lidersin al dediğin yerde sıçış başlıyor.

Ek olarak adam psikolojik üstünlük resmen direkt rakip taraftarın (özellikle sarı kanatlılar) psikolojisini bozuyor.

Gelir gelmez olur olmaz bilmem ama gönderildiğinde geç kalınmış hamle olduğunu söyleyen ben yarın geldi denilse neden diye de sormam.
Ve hocanın gonderilmesi zamanı 1 ay once göndermeliydibiz diyen yine ben aynısını okan için diyorum. Maalesef okanla kimya tutmamış durumda olmuyor. Bugün sözü geçip işini yapanlar da tek enayi ben miyin diyip saldığında bizim için geç olacak. Kasım 14 dediğinde değişim yoksa o zamana hazırlanmış olan b planı devreye girmeli

Üst Alt